У Вінниці з’явилися ще 40 нових вакансій на суспільно корисні роботи для безробітних

У Вінниці з’явилися ще 40 нових вакансій на суспільно корисні роботи для безробітних

13:26 27.05.2024

Вінницька міська рада разом з Вінницькою філією Вінницького обласного центру зайнятості продовжує реалізацію проєкту працевлаштування безробітних вінничан та людей з-поміж ВПО на суспільно корисні роботи. Під час засідання виконавчого комітету до переліку замовників додали ще двох роботодавців, які пропонують 40 вакансій шукачам роботи.

Директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов розповів, що цими замовниками стали громадська організація «ВПО України» та Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих УТОС.

Ми продовжуємо працювати над зміцненням економічної стійкості громади, де важливу роль відіграє і ситуація на ринку праці. Саме з метою працевлаштування людей, які через ті чи інші обставини залишилися без роботи, міська рада спільно з колегами з Центру зайнятості започаткувала проєкт, який допоможе вінничанам та людям з інших регіонів, які проживають у нас, знайти можливість працювати та отримувати достойну заробітну плату, а також зробити свій внесок у підтримку України, – сказав Максим Мартьянов.

Щоб дізнатися більше про деталі працевлаштування, можна звернутися до Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості за номером телефону: (0432) 65-38-01.

Нагадаємо, створення сприятливих умов на ринку праці – одна з важливих складових економічної стійкості громади. Під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради до проєкту щодо тимчасової зайнятості безробітних додали ще одного замовника суспільно корисних робіт. 

Читайте також

Опанувати нову професію та стати обличчям телеканалу — триває кастинг ведучих на телеканалі “ВІТА”
Детальніше
Телеканал "ВІТА" шукає нових ведучих, перші конкурсанти вже пройшли кастинг
Детальніше
Закінчився проєкт "Професійні обрії", де школярі могли ближче познайомитись з майбутньою професією
Детальніше
Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота»
Детальніше
Переселенці у Вінниці мають шанс здобути фах “ландшафтного дизайнера”
Детальніше
У Вінниці для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, влаштували майстеркласи
Детальніше