У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних

У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних

17:15 16.05.2024

Створення сприятливих умов на ринку праці – одна з важливих складових економічної стійкості громади. 16 травня під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради до проєкту щодо тимчасової зайнятості безробітних додали ще одного замовника суспільно корисних робіт. Це Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені акад. О. І. Ющенка.

Власне, сам проєкт щодо працевлаштування вінничан та людей з-поміж ВПО реалізує Вінницька міська рада спільно з Вінницькою філією Вінницького обласного центру зайнятості.

Як зазначає директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міськради Максим Мартьянов, залучення до суспільно корисних робіт – це нагода знайти тимчасову зайнятість та можливість отримати заробітну плату, якої вистачить на покриття основних потреб. Фінансування робіт, за його словами, передбачене за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Першими замовниками таких робіт стали два міських комунальних підприємства: "Вінницязеленбуд" та "Комбінат комунальних підприємств". Вони потребують працівників для робіт, пов’язаних з упорядкуванням, благоустроєм та озелененням територій громади, а також виготовленням маскувальних сіток, заготівлею дров для опалювального сезону, сінокосінням та упорядкуванням прибережних смуг та водойм тощо. Долучилася до цього проєкту і Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені О.Ющенка, там є 38 вакансій для людей, які могли б виконувати аналогічні завдання, – зауважив Максим Мартьянов.

До переліку суспільно корисних робіт входять такі:

  • ремонт та відновлення об’єктів забезпечення життєдіяльності, 
  • ремонт житлових приміщень, 
  • розбір завалів, 
  • розчищення залізничних колій і автомобільних доріг, 
  • організація забезпечення життєдіяльності громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, 
  • праця в сільськогосподарській галузі, 
  • підтримання громадського порядку, 
  • благоустрій та озеленення території міста, кладовищ та зон відпочинку та інші.

Як дізнатися більше

Щоб дізнатися більше про деталі працевлаштування, можна звернутися до Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості за номером телефону: (0432) 65-38-01.

Нагадаємо, Вінницька міська рада спільно з Вінницькою філією Вінницького обласного центру зайнятості реалізує проєкт щодо працевлаштування безробітних вінничан, людей з-поміж ВПО та залучення їх до суспільно-корисних робіт. Для людей це стане нагодою отримати тимчасову зайнятість та заробітну плату, а також зробити внесок у відбудову країни та зміцнення економічної стійкості громади.

Читайте також

У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше
Вінниця утримує лідерські позиції розвитку. Інтерв'ю з заступником міського голови Андрієм Очеретним
Детальніше
Вінницька делегація бере участь в енергетичному семінарі Україна – ЄС
Детальніше
У Вінниці в червні оголосили шість електронних аукціонів із продажу об’єктів малої приватизації
Детальніше
Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота»
Детальніше