Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами

Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами

20:05 16.05.2024

Попри війну вінницькі підприємці продовжують розвивати власну справу, створювати нові робочі місця та реалізувати інвестиційні проєкти. Щоб допомагати бізнесу підтримувати економічну стабільність в громаді, Вінницька міська рада залучає різні інструменти підтримки. Один з таких – Порядок компенсація відсотків за залученими кредитами суб’єктам малого та середнього підприємництва коштом бюджету ВМТГ. 

16 травня під час засідання виконавчого комітету затвердили перелік учасників, які подали документи на цю процедуру у 2024 році.

Як розповів директор департаменту економіки й інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов, відповідний Порядок діє у громаді з 2018 року. Він передбачає механізм компенсації відсотків за користування кредитними коштами, залученими у банках на розвиток підприємницької діяльності.

Стабільна робота економіки – це основа мілітарної безпеки України. Тому Вінницька міська рада продовжує активно підтримувати роботу бізнесу та стимулювати його до розвитку. Власне, основною метою такого інструменту підтримки, як часткова компенсація відсотків за залученими кредитами, є здешевлення вартості залучених кредитних коштів на розвиток підприємництва, детінізація економіки громади, створення нових робочих місць та, як результат, розвиток малого та середнього бізнесу. У першому кварталі цього року маємо шість субʼєктів господарювання, які вирішили скористатися такою можливістю. Вони працюють в різних галузях – гуртова торгівля, будівництво, харчова промисловість тощо, – зазначив Максим Мартьянов.

Нагадаємо, стійкість економіки – один з ключових пріоритетів Вінницької міської ради. Щоб підтримувати місцевий бізнес та стимулювати його до роботи та розширення діяльності, міська влада запровадила низку інструментів, які успішно діють кілька років поспіль. Одним з таких є Порядок часткової компенсації відсотків за залученими кредитами суб’єктам малого та середнього підприємництва коштом бюджету Вінницької міської територіальної громади, який діє ще з 2018 року.

Читайте також

Потужну сонячну електростанцію встановили на підприємстві, що виготовляє фруктову продукцію
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Родинам військовослужбовців спростили процес оформлення субсидій
Детальніше
Новий тариф на електроенергію не вирок! Як можна зекономити кошти за допомогою лічильника?
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше
Вінничанки вкрали чужі банківські картки й скупились у магазинах на 21 тис. грн
Детальніше