На початку літа у Вінниці відкриють пришкільні табори

На початку літа у Вінниці відкриють пришкільні табори

17:01 16.05.2024

З 4 по 21 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватиме 31 пришкільний табір. Вони діятимуть лише на базі тих закладів освіти, де облаштовані найпростіші укриття. 

Цього року у таборах відпочинуть 4 440 дітей, ще 60 обдарованих учнів відпочинуть у серпні на базі Вінницького фізико-математичного ліцею №17. Відповідне рішення 16 травня затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради.

Як розповіла заступниця директорки департаменту освіти Вінницької міськради Ірина Божок, відпочинок у пришкільному таборі будуть пропонувати діткам відповідно до поданих заяв батьків у заклади освіти та залежно від можливостей кожної школи.

Просимо звернути увагу, що в першу чергу місця будуть надані дітям з пільгових категорій, а саме: дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць, дітям учасникам бойових дій, дітям з-поміж ВПО, дітям з малозабезпечених сімей, дітям з багатодітних сімей тощо, – зазначила вона.

У департаменті освіти Вінницької міськради також зазначили, що у планах на цей рік різнопланові розваги для дітей:

  • екскурсії,
  • конкурси,
  • квести,
  • флешмоби та спортивні змагання.

Вони триватимуть щодня з 9:00 до 17:00.

Нагадаємо, Вінницький терцентр організував активності для учасників табору "ЯМаріуполь.Родина", які покинули рідну домівку через війну. Усіх охочих навчали скандинавській ходьбі, провели "Веселі старти", організували творчі майстер-класи та арттерапію.

Читайте також

Аномальна спека в Україні та світі – вісник зміни клімату на планеті
Детальніше
Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
Як рятуватись від спеки? Топ порад від лікарів
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
Без опадів - синоптики про погоду у Вінниці 23 липня
Детальніше