Вінницьку обласну "екстренку" привітали з професійним святом
27 травня заступник голови обласної ради Ігор Івасюк привітав працівників обласного комунального закладу Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з професійним днем.
Заступник голови обласної ради Ігор Івасюк підкреслив усю важливість роботи співробітників "екстренки".
В умовах війни вашу роботу можна назвати "медичний спецназ". Там, де важко, - там ви. Там, де потрібна допомога, - там ви. Інколи остання надія людини - це ви, - сказав Ігор Івасюк. - І вам хочеться побажати того, що несете ви - будьте здоровими, будьте щасливими. Величезна вам шана та повага від людей, від держави, від обласної Ради. А всім нам - якнайскорішого переможного миру!
![Вінницьку обласну "екстренку" привітали зі Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/444781903_775052664801881_662154378140753470_n.jpg?itok=XkxRhb3u)
![Вінницьку обласну "екстренку" привітали зі Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/441889817_775052754801872_355842470940564003_n.jpg?itok=oTNLVSGD)
Співробітникам Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Почесні Грамоти обласної ради та обласної військової адміністрації.
Нагадаємо, у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова оновили Клінічний центр термічної травми і пластичної хірургії. Завершено першу чергу реконструкції.