У вінницькій "Пироговці" оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії

У вінницькій "Пироговці" оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії

12:44 27.05.2024

У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова оновили Клінічний центр термічної травми і пластичної хірургії. Завершено першу чергу реконструкції. 

Сучасна операційна, добре оснащені перев'язувальні та палати - усе це  важливо для ефективної роботи лікарів, а також для забезпечення комфортних та інклюзивних умов перебування в стаціонарі пацієнтів з опіками.  Реконструйовані приміщення  відповідають світовим стандартам.

Опіки вважаються одними з найпоширеніших травм у світі, близько третини пацієнтів з опіками припадає на дітей віком до 5 років. В Україні протягом останніх років кількість людей з опіковими травмами постійно зростає, тому Центр не припиняв свою роботу на час реконструкції, а продовжує надавати медичну допомогу пацієнтам, - йдеться у дописі на фейсбук-сторінці лікарні.

У Вінниці лікарня отримала систему терморегуляції для порятунку новонароджених

Міністерство охорони здоров’я України визначило Клінічний центр термічної травми і пластичної хірургії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова закладом ІІ рівня.

Нагадаємо, Вінницька обласна дитяча лікарня отримала новітню систему терморегуляції Tecotherm NEO від Міжнародного медичного корпусу. Обладнання допомагає у лікуванні асфіксії новонароджених. 

Читайте також

1 січня на світ з’явилося 10 маленьких вінничан
1 січня на світ з’явилося десять маленьких вінничан
Детальніше
Близько 100 звернень на добу яка ситуація у травмпунктах Вінниці
Близько 100 звернень на добу: яка ситуація у травмпунктах Вінниці
Детальніше
Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ: ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Детальніше
У Вінницькій дитячій обласній лікарні облаштували простір турботи
У Вінницькій дитячій обласній лікарні облаштували простір турботи
Детальніше
 Вінницькі ліцеїсти привітали маленьких пацієнтів інфекційної лікарні з Різдвом
Вінницькі ліцеїсти привітали маленьких пацієнтів інфекційної лікарні з Різдвом
Детальніше
Поліція розшукує підлітків, які самовільно покинули медзаклад у Вінниці
Поліція розшукує підлітків, які самовільно покинули медзаклад у Вінниці
Детальніше