У Вінниці лікарня отримала систему терморегуляції для порятунку новонароджених

У Вінниці лікарня отримала систему терморегуляції для порятунку новонароджених

15:04 25.04.2024

Вінницька обласна дитяча лікарня отримала новітню систему терморегуляції Tecotherm NEO від Міжнародного медичного корпусу. Обладнання допомагає у лікуванні асфіксії новонароджених. 

Про це повідомили в медичному закладі. 

Система терморегуляції Tecotherm NEO Hupothermia Sustem – це новітня система для контрольованої гіпотермії, – зазначає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Костянтин Берцун. – Це єдиний сучасний метод, який допомагає запобігти чи зменшити ознаки неврологічного дефіциту у дітей, котрі перенесли важке кисневе голодування.

Раніше медичний заклад отримав інкубатор відкритого типу для новонароджених та діагностичний аудіометр для перевірки слуху маленьких пацієнтів. 

Нагадаємо, вінницька лікарня отримала від Центру громадського здоров’я України сучасний інкубатор для новонароджених дітей. Про це інформує Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня.

Читайте також

 Калинівська громада завершила відбір найкращих талантів на фестиваль «Зорепад»
Калинівська громада завершила відбір найкращих талантів на фестиваль «Зорепад»
Детальніше
У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
Детальніше
«Мудра сова» з фетру вінницький Простір для дітей запрошує на безкоштовний творчий захід
«Мудра сова» з фетру: вінницький Простір для дітей запрошує на безкоштовний творчий захід
Детальніше
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше