Для дітей Захисників та переселенців у Вінниці влаштували зустріч з представниками бізнесу

Для дітей Захисників та переселенців у Вінниці влаштували зустріч з представниками бізнесу

13:01 27.05.2024

У Вінниці відбулась чергова зустріч проєкту «Професійні обрії» департаменту соціальної політики міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Цього разу для дітей Захисників, Захисниць та внутрішньо переміщених осіб влаштували зустріч з представниками бізнесу. Хлопці та дівчата дізнавалися, як працюють різні заклади міста: готельний комплекс «Франція», ресторан Happy Monkey та «Сімейна цукерня».

Це передостання зустріч у межах проєкту “Професійні обрії”. Протягом квітня та травня діти знайомились із роботою представників різних професій, спілкувалися з журналістами, айтівцями, акторами, режисерами, психологами та багатьма іншими. Діти також висловили бажання дізнатися, як створювати та розвивати власний бізнес, адже багато з них прагнуть розвиватися саме у підприємницькій діяльності. Тож ми врахували побажання дітей та влаштували для них екскурсії в популярні та успішні заклади нашого міста, – зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Для початку понад 20 дітей зібралися у холі готелю «Франція», щоб вирушити на екскурсію закладом. Їх супроводжувала менеджерка служби прийому і розміщення Вікторія Міщук. Вона розповіла про історію закладу, яка почалася ще у ХІХ столітті. Учасникам проєкту провели екскурсію по закладу, показали декілька номерів, басейн, літню терасу та СПА-комплекс.

Для дітей Захисників та переселенців у Вінниці влаштували зустріч з представниками бізнесу

Особливо юних бізнесменів вразив президентський номер, де зупинялися імениті гості з України та з-за кордону.

Раніше я багато разів проходив повз готель “Франція”, проте всередині ніколи не був. Тому мені було дуже цікаво. Мене вразило, що в готелі проживають люди ще з початку повномасштабної війни, тобто вже понад два роки. У майбутньому я б хотів теж мати такий готель. Для цього потрібно вчитися, а потім працювати, щоб заробити капітал, – говорить 14-річний Ілля Щербак.

Згодом діти вирушили до ресторану Happy Monkey, де старший менеджер Роман Поляк розповів дітям про концепцію закладу «Щаслива сімʼя», історію ресторану, систему роботи. Також він відповів на питання дітей про бізнес-план, видатки та прибутки, окупність такого бізнесу. Для хлопців і дівчат влаштували екскурсію на кухню та частування.

Мені сподобалась екскурсія на кухню ресторану. Я познайомилась з шефом і су-шефом закладу. Побачила, як готують італійську пасту, спробувала дуже смачну піцу. Я ще визначаюся з професією, проте планую опанувати сферу готельно-ресторанного бізнесу. Думаю, що ця робота досить складна, проте цікава, – поділилися 13-річна Діана Свинарчук.

Для дітей Захисників та переселенців у Вінниці влаштували зустріч з представниками бізнесу

Після цього учасників проєкту зустріли власники «Сімейної цукерні» – Сергій та Ганна Дорошенко. Вони переїхали до Вінниці з Харкова та вирішили відкрити тут «солодку» крамницю. Подружжя поділилося, які невдачі можуть спіткати бізнесмена-початківця та як цього уникнути. А також дали хлопцям та дівчатам професійні поради.

Шукаючи професію, орієнтуйтеся на те, що вам дійсно подобається. Творчість, іноземні мови, спорт, технічні, природничі галузі – спершу оберіть те, що вам до душі, а далі розвивайтесь у сфері, яка є вашою сильною стороною, – зазначає Ганна Дорошенко.

Від власників закладу діти отримали солодкі подарунки на згадку.

Нагадаємо, діти полеглих Захисників і Захисниць Вінниці відпочивали у таборі міста Закшув поблизу Кракова (Польща). Безкоштовний відпочинок організувала релігійна місія «Карітас-Спес». Хлопці та дівчата встигли побувати у багатьох туристичних локаціях.

Читайте також

Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок
Детальніше
Три громади Вінниччини у співпраці з Гумштабом передали військовим лазне-пральний комплекс
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше