Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі

Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі

13:01 21.05.2024

Протягом двох тижнів, з 6 по 19 травня, діти полеглих Захисників і Захисниць Вінниці відпочивали у таборі міста Закшув поблизу Кракова (Польща). Безкоштовний відпочинок організувала релігійна місія «Карітас-Спес». Хлопці та дівчата встигли побувати у багатьох туристичних локаціях.

Загалом у таборі взяли участь 44 підлітки, зокрема – з багатодітних родин парафіян Вінницької області. Запрошені були і 15 діток загиблих (померлих) Захисників і Захисниць Вінниці, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради. За комфорт і безпеку дітей відповідали четверо супровідників.

Протягом літнього табору дітки побували у багатьох цікавих місцях. Наприклад, відвідали гірські маршрути поблизу Закшува, насолодились природою гірських масивів Татр в Закопаному, погуляли вулицями Кракова і навіть взяли участь у місцевих активностях до Дня вишиванки. Найбільше діткам сподобався, звісно, парк розваг “Енерджиландія” з шаленими американськими гірками, а також мотузковий парк та сплав по річці Дунаєць, – розповіла одна із супровідниць дітей у таборі, волонтерка організації «Карітас-Спес-Вінниця» Яна Липовська.

Такі активності для дітей Вінниці, серед яких сини та доньки полеглих Захисників, дуже важливі та корисні, вважають у департаменті соціальної політики міської ради.

Вдячні релігійній місії “Карітас-Спес-Вінниця” та її очільнику Євгену Маркевичу за те, що долучили до поїздки дітей наших оборонців. Сподіваємось, протягом цих двох тижнів вони змогли зарядитися позитивними емоціями та хоча б ненадовго відволіктися від повітряних тривог і сумних новин, які стали нашими реаліями в Україні, – зауважила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Нагадаємо, у Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти. Гуртки ініціював український кіножурнал. 

Читайте також

У Вінниці завершили роботу літні пришкільні табори
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм
Детальніше
У Вінниці дівчинка залізла на дерево, а спуститись не змогла — викликали рятувальників
Детальніше
"Івана Купала - зелені свята": маленьких вінничан запрошують в Подільський зоопарк
Детальніше