Вінницькі ЦНАПи активно реєструють акти цивільного стану - за рік понад 1500 реєстрацій

Вінницькі ЦНАПи активно реєструють акти цивільного стану - за рік понад 1500 реєстрацій

12:28 15.04.2024

Зареєструвати народження дитини, шлюб чи смерть уже як рік можна у вінницьких відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс». 

Як повідомляє департамент адміністративних послуг міськради, послуги реєстрації актів цивільного стану ЦНАПи міста надають з 13 квітня 2023 року.

Розширення функціонала ЦНАПів відбулось з метою спрощення та більшої доступності отримання тієї чи іншої послуги. Загалом за рік адміністратори відділень провели понад 1,5 тисячі реєстраційних дій.

Скористатися адміністративними послугами можуть не лише мешканці Вінниці, жителі населених пунктів Вінницької міської територіальної громади, а й громадяни з інших міст країни.

Як зазначають у департаменті, послуги з реєстрації актів цивільного стану надають адміністратори ЦНАП «Прозорий офіс» у центральному та у всіх територіальних відділеннях, а також на віддалених робочих місцях адміністраторів у таких громадах:

  • Десні, 
  • Вінницьких Хуторах, 
  • Писарівці, 
  • Малих Крушлинцях, 
  • Стадниці, 
  • Гавришівці.

Перший шлюб у вінницькому ЦНАПі зареєстрували торік 18 квітня у відділенні на вулиці Соборній. А у відділенні ЦНАПу на вулиці Замостянська, 7 для охочих зареєструвати шлюб облаштували сучасну церемоніальну залу. Всього за рік адміністратори ЦНАПу зареєстрували понад 500 шлюбів.

Як записатись на прийом

Дізнатись деталі та записатись на прийом можна, звернувшись до кол-центру Прозорого офісу за номерами телефонів: (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1.

Нагадаємо, у двох відділеннях ЦНАПу «Прозорий офіс» Вінниці можна отримати послугу заміни чи відновлення водійського посвідчення. Це можна зробити у відділеннях «Центр» за адресою: вул. Соборна, 59 або «Старе місто»: вул. Брацлавська, 85.

Читайте також

Майже 300 вінничан вже оновили свої дані у ЦНАПах - як це зробити
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше
У Вінниці помічники ветеранів надали понад 17 тисяч послуг з початку року
Детальніше
У Вінниці на чергових молодіжних дебатах визначили “кращий студентський уряд”
Детальніше
Оновлення картки вінничанина
Детальніше
У департаменті адмінпослуг розповіли про безбар’єрність у Прозорих офісах Вінниці
Детальніше