Відвідувачі Вінницького терцентру сплели та передали військовим ще 22 маскувальні сітки

Відвідувачі Вінницького терцентру сплели та передали військовим ще 22 маскувальні сітки

12:59 05.09.2025

Вінницький міський територіальний центр соціального обслуговування продовжує волонтерську діяльність. За останній місяць літа, завдяки плідній діяльності відвідувачів, вдалося виготовити та передати військовим 22 маскувальні сітки. 

Ці сітки захищатимуть техніку та позиції наших бійців на різних напрямках фронту.

Вінницький міський територіальний центр соціального обслуговування не тільки надає допомогу та соціальну підтримку людям старшого віку та з інвалідністю. Активно працює й денне відділення, відвідувачі якого займаються в різноманітних гуртках та волонтерять. Щомісяця отримувачі соціальних послуг власноруч виготовляють до десятка маскувальних сіток. Кінець липня та серпень став рекордним – вдалося передати більш як 20 маскувальних сіток. Військові звертаються до нас, коли існує потреба, та терцентрівці намагаються її оперативно закрити. Також пропонуємо оборонцям цю допомогу самі, – розповіла директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова.

За останній період сітки передали: 20 окремому стрілецькому батальйону, 120 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ, 14 бригаді НГУ «Червона калина» та іншим. Також п'ять маскувальних сіток направили волонтерському центру, який формує передачі на донецький та запорізький напрямки.

У багатьох рідні перебувають на захисті України. Маскувальні сітки – це спосіб бути поруч навіть на відстані. Наші відвідувачки невтомно працюють, діляться своїм сердечним теплом, прикрашають сітки власноруч зробленими оберегами, – говорить директорка закладу Галина Бачинська.

Як долучитись до ініціативи

Матеріали для сіток закуповують коштом працівників департаменту соціальної політики Вінницької міської ради та самого Терцентру. Використовують спеціальну тканину, придатну до будь-яких погодних умов.

Долучитися до ініціативи можна за номером телефону: 67-05-90, або за адресою: вул. Соборна, 50.

Нагадаємо, Стрижавська громада передає для захисників маскувальні сітки, які сплели небайдужі жителі громади - матері та дружини захисників, які нині на фронті, вчителі, технічний персонал, переселенці.

Читайте також

Вінничан запрошують на другий етап толоки на набережній — приєднуйтесь!
Вінничан запрошують на другий етап толоки на набережній — приєднуйтесь!
Детальніше
У Вінниці запрошують на кіноперегляд із плетінням маскувальних сіток
У Вінниці запрошують на кіноперегляд із плетінням маскувальних сіток
Детальніше
Вінниця вшанувала пам'ять медиків, які загинули, рятуючи життя інших
Вінниця вшанувала пам'ять медиків, які загинули, рятуючи життя інших
Детальніше
Понад 1400 км пішки у Вінниці зустріли латвійського мандрівника-волонтера
Понад 1400 км пішки: у Вінниці зустріли латвійського мандрівника-волонтера
Детальніше
У Якушинцях зустріли волонтера з Латвії пройшов 1400 км, щоб зібрати кошти для ЗСУ
У Якушинцях зустріли волонтера з Латвії: пройшов 1400 км, щоб зібрати кошти для ЗСУ
Детальніше
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Детальніше