У Вінницькій громаді обладнали ще одне укриття для відвідувачів школи та садочка

У Вінницькій громаді обладнали ще одне укриття для відвідувачів школи та садочка

15:11 21.05.2024

Нещодавно у Стадницькому старостинському окрузі в селі Малі Крушлинці Вінницької громади завершили ремонт укриття для учнів ліцею та відвідувачів дитячого садка «Яблунька».

Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, оскільки в ліцеї не було підвального приміщення, яке можна було адаптувати в найпростіше укриття, було ухвалено рішення зробити його поруч із закладом освіти.

Завдяки тому, що завершили ремонт укриття, усі здобувачі освіти Малокрушлинецького ліцею повернулись до офлайн-відвідування навчання.

Для дітей Малих Крушлинець відновлення офлайн-навчання було неабияк важливо. Для здобувачів освіти мають бути створені належні умови, що відповідає пріоритету Вінницької громади – безпека та оборона. Тож відтепер у батьків з’явилась можливість спокійно працювати, допоки ліцеїсти та відвідувачі садочка на заняттях, – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Укриття облаштоване відповідно до вимог ДСНС: є резервне освітлення, протипожежний інвентар, місця для сидіння та відпочинку, аптечки, бойлер, санвузли, рукомийники, запаси питної води та їжі. Також діти в укритті можуть не тільки перечікувати повітряну небезпеку, а ще й продовжувати заняття згідно з планом.

Нагадаємо, протягом двох днів у Вінниці учні місцевих шкіл мали можливість переглянути кінострічки на екологічну тематику. Ініціаторами такого просвітницького заходу стали департамент відновлення та розвитку та департамент освіти Вінницької міської ради за сприяння громадської організації "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!".

Читайте також

Відбувся аукціон з оренди землі поблизу Малих Крушлинців Вінницької громади
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність Героя, який загинув на Бахмутському напрямку
Детальніше
У Вінницькій громаді на умовах партнерства збудують сучасну екоферму
Детальніше
У Малих Крушлинцях з водойми дістали тіло мертвого чоловіка
Детальніше
У Малих Крушлинцях провели благодійний фестиваль "Медовий Спас"
Детальніше
У Малих Крушлинцях поліцейські розповіли діткам секрети своєї професії
Детальніше