Учні Вінницької громади провели акцію «Ековишенський»

Учні Вінницької громади провели акцію «Ековишенський»

15:02 21.05.2024

Днями лідери учнівського самоврядування спільно з дитячим волонтерським центром «VinPatriot» організували екоакцію «Ековишенський», залучивши понад 30 учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької громади до прибирання Вишенського парку уздовж річки Дьогтянець.

Ініціатива, яка стала частиною проєкту Upshift від команди Leader.communication, мала на меті не лише покращити екологічний стан міста, а й виховати у молоді відповідальне ставлення до довкілля.

Юні екоактивісти зібрали близько 2,5 тисяч літрів сміття, зробивши значний внесок у чистоту та привабливість Вишенського парку.

Це не лише класна ініціатива, а й шанс зробити наше місто чистішим та привабливішим для всіх. Ми задоволені, що вдалося зібрати мотивовану команду і зробити таку корисну справу, – розповідає Роман Кундзіч, учень ліцею №10 та співорганізатор екоакції.

Представники департаменту освіти Вінницької міської ради підкреслили значення таких акцій для виховання молоді.

Подібні заходи дають можливість дітям зрозуміти відповідальність кожного у підтримці добробуту і чистоти у рідному місті, у своїй країні. Це чудовий спосіб показати на практиці, як кожен з нас може зробити внесок у збереження довкілля, – зазначила головна спеціалістка відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Антоніна Пастушенко.

Акція «Ековишенський» стала яскравим прикладом того, як об'єднання зусиль та ентузіазму молоді можуть сприяти покращенню міського середовища. Окрім безпосереднього прибирання, учасники також обговорили важливість збереження природи та розробили плани щодо подальших екоініціатив.

Наше завдання – не тільки прибрати сміття, а й змінити ставлення людей до природи. Якщо кожен внесе свою частку, ми зможемо зробити Вінницю ще кращою, – додав Роман Кундзіч.

Нагадаємо, протягом двох днів у Вінниці учні місцевих шкіл мали можливість переглянути кінострічки на екологічну тематику. Ініціаторами такого просвітницького заходу стали департамент відновлення та розвитку та департамент освіти Вінницької міської ради за сприяння громадської організації "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!".

Читайте також

Річку Мурафа на Вінниччині забруднювали відходами з підприємства 
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Активне дозвілля, майстеркласи та екскурсії: у ліцеї №16 діє літній табір для школярів
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше