Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

15:15 08.05.2024

Протягом двох днів у Вінниці учні місцевих шкіл мали можливість переглянути кінострічки на екологічну тематику. Ініціаторами такого просвітницького заходу стали департамент відновлення та розвитку та департамент освіти Вінницької міської ради за сприяння громадської організації "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!".

Кінопокази відбулися 29 квітня та 1 травня у Вінницькому молодіжному центрі "Квадрат". Школярам показали фільми на тему запобігання утворенню відходів електричного обладнання та відходів одягу. Після спільного перегляду стрічок глядачі разом з координаторкою ГО "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!" Анастасією Миколюк обговорювали важливість цих питань та мали можливість висловити свою думку щодо збереження довкілля.

Це інтерактивний формат роботи з дітьми, які змалечку розуміють, наскільки важливо дбати про природу. Основна мета проведення такого заходу полягає саме на просвітницькій роботі, пов’язаній з поводженням з відходами та запобіганню їх утворення. Саме зменшення кількості відходів, що продукуються людиною - це ефективний спосіб захистити навколишнє природне середовище, зменшити споживання ресурсів та поліпшити якість життя. Нам дуже приємно, що школярі дуже зацікавлені цими питаннями, уважно переглядали стрічки та активно висловлювали свої думки, - зазначила директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська.

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

У 2022 році Вінниця стала першою в Україні громадою, яка задекларувала Зелений курс. В межах цього документу, присвяченого збереженню довкілля, у ВМТГ регулярно відбуваються тематичні просвітницькі заходи, які мають на меті виховання кліматично дружнього середовища.

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

Нагадаємо, вінницьких школярів - учнів 10-11 класів - та студентів закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти запрошують до участі в конкурсі інноваційних екологічних проєктів "Екотопія Поділля".  

Читайте також

Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Суха трава та стерня протягом доби горіла у чотирьох районах Вінницької області
Детальніше
У Вінниці розповіли про результати моніторингу медзакладів області
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
У Вінниці на Замковій горі підняли Прапор України
Детальніше