Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

15:15 08.05.2024

Протягом двох днів у Вінниці учні місцевих шкіл мали можливість переглянути кінострічки на екологічну тематику. Ініціаторами такого просвітницького заходу стали департамент відновлення та розвитку та департамент освіти Вінницької міської ради за сприяння громадської організації "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!".

Кінопокази відбулися 29 квітня та 1 травня у Вінницькому молодіжному центрі "Квадрат". Школярам показали фільми на тему запобігання утворенню відходів електричного обладнання та відходів одягу. Після спільного перегляду стрічок глядачі разом з координаторкою ГО "Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!" Анастасією Миколюк обговорювали важливість цих питань та мали можливість висловити свою думку щодо збереження довкілля.

Це інтерактивний формат роботи з дітьми, які змалечку розуміють, наскільки важливо дбати про природу. Основна мета проведення такого заходу полягає саме на просвітницькій роботі, пов’язаній з поводженням з відходами та запобіганню їх утворення. Саме зменшення кількості відходів, що продукуються людиною - це ефективний спосіб захистити навколишнє природне середовище, зменшити споживання ресурсів та поліпшити якість життя. Нам дуже приємно, що школярі дуже зацікавлені цими питаннями, уважно переглядали стрічки та активно висловлювали свої думки, - зазначила директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська.

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

У 2022 році Вінниця стала першою в Україні громадою, яка задекларувала Зелений курс. В межах цього документу, присвяченого збереженню довкілля, у ВМТГ регулярно відбуваються тематичні просвітницькі заходи, які мають на меті виховання кліматично дружнього середовища.

Просвітницький кінопоказ про екологію влаштувати для вінницьких школярів

Нагадаємо, вінницьких школярів - учнів 10-11 класів - та студентів закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти запрошують до участі в конкурсі інноваційних екологічних проєктів "Екотопія Поділля".  

Читайте також

Понад 15 гектарів вигоріло на Вінниччині через спалювання стерні
Понад 15 гектарів вигоріло на Вінниччині через спалювання стерні
Детальніше
За добу на Вінниччині 15 разів горіла суха трава та стерня
За добу на Вінниччині 15 разів горіла суха трава та стерня
Детальніше
Пожежі в екосистемах охопили п'ять районів та Вінницю за добу
Пожежі в екосистемах лише за одну добу охопили п'ять районів та Вінницю
Детальніше
Дикі качки повернулися на річку завдяки двом вінницьким хлопцям
Дикі качки повернулися на притоку Південного Бугу завдяки двом вінницьким школярам
Детальніше
Лохина без хімії та лавандові поля де шукати «Вінницький Прованс»
Лохина без хімії та лавандові поля: де шукати «Вінницький Прованс»
Детальніше
Звідки беруться чорні крупинки та «мазут» у вінницьких кранах що пояснили у водоканалі
Звідки беруться чорні крупинки та «мазут» у вінницьких кранах: що пояснили у водоканалі
Детальніше