Сергій Моргунов найперший запит суспільства – це консолідація влади на всіх рівнях

Сергій Моргунов: найперший запит суспільства – це консолідація влади на всіх рівнях

16:26 16.02.2022

Стала життєдіяльність міста та сприяння силам територіальної оборони – це завдання, яке стоїть перед громадою в умовах як зовнішніх, так і внутрішніх загроз. На цьому наголосив міський голова Сергій Моргунов під час координаційної ради за участі представників обласної влади, силових структур та територіальних громад.

Сьогодні, 16 лютого, відбулось спільне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування та Колегії облдержадміністрації щодо завдань органів місцевого самоврядування області під час виконання положень Закону України “Про основи національного спротиву”.

У заході взяли участь керівники області та міста, депутати облради, керівники силових структур, очільники територіальних громад Вінниччини. 

Сергій Моргунов: найперший запит суспільства – це консолідація влади на всіх рівнях

Мешканці міста та області мають розуміти, що ми згуртовані та готові до будь-яких викликів. Потрібно підтримати військових. 5 млн грн на формування територіальної оборони ми передбачаємо у міському бюджеті на цей рік, 3 млн грн – надає обласний бюджет, – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова наголосив на тому, що завдяки спільним скоординованим діям можна буде забезпечити стабільність у Вінниці та Вінницькому регіоні.

Нагадаємо, будь-яке голосування або жоден закон, проголосований у Державній Думі Російської Федерації, не дає права Кремлю і його очільнику Володимиру Путіну торкатися територій і власності, що належить українському народу. Так заявив лідер політичної партії “Українська Стратегія” Володимир Гройсман.

Читайте також

Росія оголосила Гройсмана в розшук
Детальніше
21 млн грн на оборону: чергове рішення Вінницької міської ради
Детальніше
Гройсман, Клімкін та Стець - росіяни знайшли винних у своїх невдачах на Донбасі
Детальніше
Володимир Гройсман: Допомога має надходити на поле бою заздалегідь
Детальніше
На Вінниччині заступник мера привласнив майже мільйон з бюджетних коштів
Детальніше
Чому вінницькому клінічному центру інфекційних хвороб «урізали» пакет НСЗУ?
Детальніше