Гройсман – Путіну жодне голосування чи закон РФ не дають права забрати те, що належить українському народу

Гройсман – Путіну: жодне голосування чи закон РФ не дають права забрати те, що належить українському народу

15:54 16.02.2022

Будь-яке голосування або жоден закон, проголосований у Державній Думі Російської Федерації, не дає права Кремлю і його очільнику Володимиру Путіну торкатися територій і власності, що належить українському народу. Так заявив лідер політичної партії “Українська Стратегія” Володимир Гройсман.

У своєму зверненні політик підкреслює, що голосування в “кишеньковому” парламенті не створює для Путіна легітимності. 

Всі розуміють, що це ваша ручна Дума, а це ще одна безглузда спроба приховати свої справжні наміри: вкрасти та забрати те, що не ваше, а належить українському народу! - сказав Гройсман. - Як і Сталін у минулому, ви зробите все, щоб вкрасти ресурси України, експлуатувати та вбивати наш народ. Вами керує жадібність. Ми, українці, захищаємо свій дім, свої родини, наше майбутнє. Тому ви ніколи не переможете!

Лідер “УСГ” наголосив – Україна сьогодні сильніша, ніж колись, не боїться кремлівських хитрощів і готова дати відсіч. І це не змінюють ані політичні чвари всередині країни між українськими політиками, ані картинка, яку показує російське телебачення.

Серед українського народу велика згуртованість. Українська армія стоїть разом і ніколи не здасться. З кожним днем до Збройних сил територіальної оборони приєднується все більше людей, які готові захищати свій дім. Соціологія засвідчує, що ваші погрози тільки збільшують готовність українців до активного опору, в тому числі зі зброєю в руках, - зазначив Гройсман. - З кожним днем Україна стає все більш згуртованою та міцнішою. І Україна не одна, вона має підтримку своїх союзників, з демократичного світу, який ви як авторитарний правитель ненавидите.

Володимир Гройсман стверджує, що будь-яка ескалація та загроза Україні – це загроза всьому демократичному світу. І зараз ми всі боремося за наше спільне майбутнє, майбутнє України.

І ви не зможете нас зламати... Ми залишимося сильними, згуртованими і ми переможемо, - резюмував лідер “Української Стратегії Гройсмана”. 

Нагадаємо, щоденні повідомлення про загрози - це не привід кудись бігти та панікувати. Лідер партії "Українська стратегія" Володимир Гройсман закликає українських політиків, які повтікали з України через загрозу війни, повернутися і залишатися зі своїм народом.

Читайте також

Три Mavic 3T передала Вінницька громада бійцям 79-ї окремої десантно-штурмової бригади
Детальніше
Кохання повернуло до життя: військовий, який втратив зір на фронті, зробив пропозицію своїй коханій
Детальніше
Сьогодні Вінниця прощається з полеглим Героєм Ротаренком Сергієм
Детальніше
Пошкоджені будинки і постраждалі мешканці: в Жмеринці розбирають завали після падіння ворожого дрона
Детальніше
У вінницькому ліцеї провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Калинівку "на щиті" повертається нацгвардієць Олександр Гаврилюк
Детальніше