У Вороновиці облаштовують модульне містечко для переселенців з інвалідністю

У Вороновиці облаштовують модульне містечко для переселенців з інвалідністю

10:59 09.07.2023

На території обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку у Вороновиці буде розташоване модульне містечко. Будиночки надані безкоштовно від Міністерства закордонних справ Чехії через посольство Чеської Республіки в рамках співробітництва з Вінницькою обласною військовою адміністрацією.

На облаштування майданчика виділили півтора мільйона гривень з обласного бюджету. Підрядники вже підводять воду, комунікації та освітлення.

У 27 блоках зможуть розміститися 40 осіб з інвалідністю, які прибудуть з регіонів, де ведуться активні бойові дії. У комплексі модульних будиночків є дві кухні, санвузли, дві пральні машини, а також душові та кімнати для відпочинку, - інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

У Вороновиці облаштовують модульне містечко для переселенців з інвалідністюУ Вороновиці облаштовують модульне містечко для переселенців з інвалідністю

Нагадаємо, в приміщенні Територіального центру 15 сімей, які були вимушені виїхати з міста Херсон через підтоплення їх будинків внаслідок підриву Каховської ГЕС, отримали гуманітарні пакунки від Релігійної Організації "Релігійна місія Карітас-Спес-В" у співпраці із департаментом соціальної політики Вінницької міської ради.

Міжнародна гуманітарна організація CARE Ukraine за підтримки департаменту соціальної політики Вінницької міської ради розпочинає реєстрацію на надання багатоцільової фінансової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у Вінниці.

найнеобхідніше разом збирали небайдужі вінничани, депутати обласної ради, студенти-медики та працівники офтальмологічної клініки. Про потреби херсонців співзасновники Гумштабу дізнаються напряму від адміністрації затопленого рашистами регіону. Тож кожен новий вантаж заповнюють речами, на які там дійсно чекають.

Читайте також

У Вінниці 240 підлітків відкривали нові горизонти у таборах «Smart Camp»
У Вінниці 240 підлітків відкривали нові горизонти у таборах «Smart Camp»
Детальніше
На Жмеринщині митці створюють скульптури птахів для родинного табору Ptakha Camp
На Жмеринщині митці створюють скульптури птахів для родинного табору "Ptakha Camp"
Детальніше
Як Вінницька міськрада забезпечила перебування родин із Балаклії в Ptakha Camp
Як Вінницька міськрада забезпечила перебування родин із Балаклії в Ptakha Camp
Детальніше
Спортивні ігри, похід до зоопарку та екскурсії як діти з Херсонщини відпочивали у Вінниці
Спортивні ігри, похід до зоопарку та екскурсії: як діти з Херсонщини відпочивали у Вінниці
Детальніше
Вороновицька громада оновила свій футбольний стадіон
Вороновицька громада оновила свій футбольний стадіон
Детальніше
«Краса надає сили» у Вінниці влаштують благодійну конференцію для переселенок
«Краса надає сили»: у Вінниці влаштують благодійну конференцію для переселенок
Детальніше