За пів року малий та середній бізнес Вінниччини сплатив понад 800 млн грн податку

За пів року малий та середній бізнес Вінниччини сплатив понад 800 млн грн податку

11:14 09.07.2023

Упродовж першого півріччя цього року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 881,6 млн грн єдиного податку.

Щодо динаміки сплати єдиного податку, то у порівнянні з січнем-червнем минулого року приріст становить 102,9 млн грн або 13,2 відсотка.

У загальній сумі сплаченого за перше півріччя цього року єдиного податку внесок фізичних осіб-спрощенців перевищив 605,8 млн грн або більш ніж 68,7 відсотків від загалу, - інформує ГУ ДПС у Вінницькій області.

Виконуюча обов'язки начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат подякувала малому та середньому бізнесу регіону за сумлінну сплату належних бюджету податкових платежів та принагідно нагадала, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується до бюджетів територіальних громад і є одним із найважливіших платежів.

Наразі за обсягами формування дохідної частини місцевих бюджетів він є другим за розміром після податку на доходи фізичних осіб. 

Нагадаємо, понад 200 млн грн недоотримали державний, обласний та місцеві бюджети за 5 місяців 2023 року. Усе через різні пільги. Попри такі показники маємо і позитивну статистику. За перші місяці року громадяни та підприємства області поповнили бюджети різних рівнів загалом на 10,6 млрд гривень.

Читайте також

Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше
Сучасний спортивний майданчик відкрили у Бару компанія "Хоум-Нет" спільно з Барською міською радою
Детальніше
Гранти для фермерських господарств на збільшення тепличних площ або висадку саду. Хто може отримати?
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі відкриється нова аптека
Детальніше
Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота»
Детальніше