Розробляють місцевий план управління відходами у рамках “Південного кластеру”

Розробляють місцевий план управління відходами у рамках “Південного кластеру”

15:58 03.06.2021

2 червня у Тульчині відбулося засідання робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках “Південного кластеру”.

У засіданні робочої групи взяли участь представники територіальних громад південного кластера, експерти Швейцарсько-Українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO, голова наглядової ради Благодійного Фонду “Подільська громада”, депутат Вінницької обласної ради та представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Обговорили питання щодо визначення місця розміщення регіонального полігону для зазначеного кластера.

Однак, в результаті обговорення даного питання та після наданих представниками територіальних громад пропозицій було вирішено, що у південному кластері доцільно розмістити не один, а два регіональних полігони: на території Тульчинської територіальної громади та Крижопільської територіальної громади.

Також, заслухано доповіді експертів Швейцарсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO В’ячеслава Сороковського та Дмитра Лазненка щодо проведеного аналізу наявної системи поводження з побутовими відходами на території населених пунктів, що входять до “Південного кластеру”.

Нагадаємо, у Вінниці планують створити інноваційний кластер: підписали Меморандум.