У Вінниці померла викладачка-правознавиця ДонНУ ім.Василя Стуса

У Вінниці померла викладачка-правознавиця ДонНУ ім.Василя Стуса

16:11 03.06.2021

У Вінниці передчасно померла талановита викладачка-правознавиця Донецького Національного Університету ім.Василя Стуса - Олена Титова. Про це 3 червня повідомили на юридичному факультеті вишу.

Бракує слів, щоб висловити співчуття із приводу неочікуваної смерті Титової Олени Віталіївни, доцента кафедри господарського і адміністративного права. Колектив факультету висловлює щирі співчуття рідним і близьким, розділяє скорботу і біль, - йдеться у повідомленні.

У 2003 році Олена Титова закінчила юридичний факультет Донецького національного університету за спеціальністю “Правознавство”.

Доцент кафедри господарського права Донецького національного університету імені Василя Стуса з вересня 2011 року, вона викладала навчальні дисципліни: “Господарське право зарубіжних країн” та “Проблеми господарського права”.

У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У 2012 році отримала вчене звання доцента кафедри господарського права.

Олена Титова була співавтором окремих проєктів нормативно-правових актів, серед яких: Господарський кодекс України; підготовлено та опубліковано пропозиції до низки Законів України, серед яких: Закон України “Про акціонерні товариства”, Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” тощо.

Мала понад 50 наукових публікацій, у тому числі була співавтором підручників та навчально-методичних праць.

Нагадаємо, у Вінниці померла викладачка технічного ліцею.

Читайте також

Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Більшість життя присвятила службі в органах місцевого самоврядування - Вінниця попрощалася з Оленою Зверхановською
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
На Вінниччині рятувальники дістали з криниці мертву жінку та ледь живого чоловіка
Детальніше