Плисківський інтернат перевірили - умови задовільні

Плисківський інтернат перевірили - умови задовільні

11:12 07.04.2021
94

6 квітня Ігор Грубеляс провів чергове засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Члени комісії розглянули 10 питань порядку денного. 

Зокрема депутати підтримали низку змін та доповнень до обласних програм, статутів обласних комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я.

Присутні на засідання підтримали звернення Координаційної ради громадських організацій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи до керівних посадових осіб держави щодо усунення несправедливості в пенсійному забезпеченні між військовими та цивільними учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, гідного медичного та медико-санітарного лікування, відновлення дії статті 48 закону України “Про статус і соціальний захист населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо виплати коштів на оздоровлення, — інформує Вінницька обласна рада.

Одним з питань порядку денного розглянули висновок робочої групи, яка здійснила перевірку обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку та Плисківського психоневрологічного інтернату.

Робоча група відвідала та перевірила ці дві установи. На період візиту зауваження, які були надані Представником Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав людини в центральних областях Валерія Ольхового, були виправлені та усунені. Безумовно, є необхідність у завершенні ремонту 4 та 5 поверхів обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, проведенні відповідної реконструкції харчоблоку, але в межах своєї компетенції, персонал установи зробив все необхідне для усунення недоліків. Колектив обласного пансіонату кваліфікований, – повідомив голова постійної комісії – голова робочої групи Ігор Грубеляс.

Він також додав, що умови перебування в Плисківському психоневрологічному інтернаті наразі задовільні.

Є питання щодо надання кваліфікованої медичної допомоги в інтернаті з залученням вузьких спеціалістів. Рішенням сесії обласної Ради Плисківський інтернат передано у підпорядкування обласному пансіонату, тож я впевнений у покращенні медичного обслуговування та безпосередньо керівництва закладом, – додав Ігор Грубеляс.

Нагадаємо, робоча група Вінницької облради перевірила роботу Плисківського інтернату.

Читайте також
У Вінниці депутати обговорили можливості подовжити програму “Питна вода”
Детальніше
Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий здійснив поїздку на Шаргородщину
Детальніше
Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються
Детальніше
На Вінниччині погодили новий порядок оренди комунального майна
Детальніше
У Вінниці нагородили переможців конкурсу "Людина року"
Детальніше
Ремонт доріг Вінниччини на вигідних умовах
Детальніше