На Великодні свята на Вінниччині обмежать масові заходи аби запобігти скупченню населення
На Великодні свята на Вінниччині максимально обмежать масові заходи аби запобігти скупченню населення. Відповідне рішення ухвалили на Раді оборони області.
Про це 18 квітня інформують у Вінницькій обласній державній військовій адміністрації.
Зокрема, посилено контроль за громадським порядком, пожежною безпекою та реагуванням у випадку надзвичайних ситуацій у культових спорудах та громадських місцях. Сили оборони та надзвичайники працюватимуть у посиленому режимі, - йдеться у повідомленні.
На території області комендантську годину на свята не скасовано — вона діятиме з 00:00 до 05:00.
Наполегливо просимо жителів Вінниччини не ігнорувати сигнал "Повітряна тривога" та дотримуватися правил безпеки, - додають в обладміністрації.
Якщо натрапили на підозрілий предмет, який виглядає небезпечним, залиште це місце та негайно повідомте за телефонами 101 та 102.
Святкуйте обачно, бережіть себе та близьких!
Нагадаємо, на території Вінницької області заборонили проводити масові публічні релігійні заходи за межами культових споруд з 19 квітня по 1 грудня 2025 року. Про це свідчить спільний наказ №205/5 "Про заборону проведення масових публічних релігійних заходів за межами культових споруд".