ІТ-армія України атакувала понад 400 ворожих ресурсів за тиждень

ІТ-армія України атакувала понад 400 ворожих ресурсів за тиждень

13:16 23.05.2022

IT-армія продовжує боронити кіберфронт та завдавати ворогу ударів. З 16 до 22 травня наша кіберармія атакувала понад 400 російських онлайн-ресурсів.

Як це вплинуло на кіберпростір противника:

  • Через кібератаки багато сайтів регіональних ЗМІ були недоступними.
  • Російський магазин застосунків NashStore, аналог App Store та Google Play, попри атаки, мав труднощі в дні анонсованого запуску. Імпортозаміщення не спрацювало.
  • У росіян виникали складнощі з продажем та орендою нерухомості онлайн.
  • Російські банки досі не можуть оговтатися від попередніх атак ІТ-армії та впоратися з новими на свої сайти та онлайн-банкінг.

З дня російського вторгнення в Україну ІТ-армія атакувала близько двох тисяч російських ресурсів. Багато з них атакували повторно. Продовжуємо протистояти російській агресії та завдавати превентивні удари по їхніх кіберпозиціях, - повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Нагадаємо, департамент кіберполіції Національної поліції України відзначив подякою третьокурсника Вінницького національного технічного університету. Хлопець разом з однодумцями допомагає відбивати хакерські атаки ворога.

Читайте також

У Вінниці вдруге відбулась технологічна конференція для бізнесу Innovation Day 2025
У Вінниці вдруге відбулась технологічна конференція для бізнесу Innovation Day 2025
Детальніше
Проєкт “Малі річки Вінниці” тепер має власний сайт
Проєкт “Малі річки Вінниці” тепер має власний сайт
Детальніше
Організатору шахрайської схеми у Вінниці призначили покарання
Організатору шахрайської схеми у Вінниці призначили покарання
Детальніше
У Вінниці готують нову інтерактивну екскурсію Єрусалимкою Слідами хасидського хлопчика
У Вінниці готують інтерактивну екскурсію Єрусалимкою "Слідами хасидського хлопчика"
Детальніше
Радять правоохоронці як вінничанам убезпечити персональну інформацію в кіберпросторі
Радять правоохоронці: як вінничанам убезпечити персональну інформацію в кіберпросторі
Детальніше
Супутниковий зв'язок у кишені Україна однією з перших впровадить технологію Starlink Direct to Cell
Супутниковий зв'язок у кишені: Україна однією з перших впровадить технологію Starlink Direct to Cell
Детальніше