Гумштаб передав 120 бригаді тероборони скоби та плівки для бліндажів
5 травня керуючий справами виконавчого апарату Вінницької обласної ради Валерій Бойко передав для потреб воїнів 170 батальйону 120 бригади територіальної оборони Вінниччини в районі виконання ними бойових завдань гуманітарний вантаж від земляків.
Про це інформує Вінницька обласна рада.
Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив бійцям 1500 скоб та 4 рулони плівки для облаштування бліндажів, окопів та траншей, а ще - ящики фруктів, олію та різноманітні продукти харчування. Від виконавчого апарату обласної ради тероборонівці отримали ноутбук.
Кошти на цей гаджет зібрали працівники апарату, - зазначив Валерій Бойко. - Передаю вам також від усього нашого колективу щирі побажання найскорішої перемоги та повернення додому.
![Гумштаб передав 120 бригаді тероборони скоби та плівки для бліндажів](/sites/default/files/styles/compressor/800x1067/inline-images/6c6f84242b92448177477f2d2afb57dd.jpg?itok=3EyumQQX)
Грамоти військовослужбовцям
За дорученням голови обласної ради Вячеслава Соколового Валерій Бойко вручив Грамоти Вінницької обласної ради 15 військовослужбовцям батальйону за мужність та героїзм, проявлені при виконанні бойових завдань у місті Бахмут Донецької області.
![Гумштаб передав 120 бригаді тероборони скоби та плівки для бліндажів](/sites/default/files/styles/compressor/800x1067/inline-images/gumshtab-peredav-120-brigadi-teroboroni-skobi-ta-plivki-dlya-blindazhiv-2.jpg?itok=lKbUHoLq)
Командир 170 батальйону Сергій Мамченко подякував землякам за постійну підтримку та передав голові обласної ради прапор із написом "Слава Україні! Разом до перемоги!".
![Гумштаб передав 120 бригаді тероборони скоби та плівки для бліндажів](/sites/default/files/styles/compressor/800x1067/inline-images/gumshtab-peredav-120-brigadi-teroboroni-skobi-ta-plivki-dlya-blindazhiv-3.jpg?itok=0-4wYpus)
Нагадаємо, необхідні знаряддя для облаштування бліндажів та окопів Міжрегіональний координаційний Гумштаб передав чотирьом бригадам. Базуються вони у Вінниці та області, але нині боронять кордони у гарячих точках.