Депутати підтримали клопотання про нагородження видатних медиків Вінниччини

Депутати підтримали клопотання про нагородження видатних медиків Вінниччини

12:07 18.05.2021
56

17 травня під головуванням Олени Мілієнко відбулося засідання постійної комісії Вінницької облради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Голова комісії проінформувала про проведення відкритих зустрічей керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницькій області із депутатами облради.

Зустріч була проведена в онлайн-режимі. Усі охочі мали змогу поставити свої питання, – зазначила Олена Мілієнко. – Такі зустрічі будуть проводитися і надалі.  

На засіданні члени постійної комісії одноголосно погодили клопотання адміністрації Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України завідувача клінічним центром анестезіології та інтенсивної терапії Олександра Дацюка, а також клопотання Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України директорки Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей Лариси Мовчан.

За словами Олени Мілієнко, обидва лікарі заслуговують на найвищі нагороди, оскільки багато років віддали своїй професії, вони відомі як професіонали у своїй галузі, їх поважають колеги, а пацієнти про них відгукуються із вдячністю.

Також депутати підтримали проєкт рішення “Про нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”. Його мають також розглянути на сесії обласної ради.

Загалом на засіданні постійної комісії депутати розглянули п'ять питань порядку денного.
  
Нагадаємо, кого нагородять відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”.

Читайте також
Професія медик: відвертості вінницьких лікарів
Детальніше
У Вінницькому районі збудують ще одну амбулаторію
Детальніше
Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти
Детальніше
Триває відбір на посади директорів вінницьких комунальних закладів освіти
Детальніше
Лікарні міста повертаються до звичного режиму роботи
Детальніше
Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини
Детальніше