Добиратимуть директорів Вінницьких обласних комунальних закладів освіти

Добиратимуть директорів Вінницьких обласних комунальних закладів освіти

12:13 18.05.2021

17 травня заступник голови Вінницької облради Ігор Івасюк провів засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів обласних закладів освіти. Зокрема, члени конкурсної комісії розглянули кандидатури на посади директорів Брацлавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та Немирівського навчально-реабілітаційного центру.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти. Також перевіряються професійні компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, – наголосив голова конкурсної комісії Ігор Івасюк під час засідання.

За словами заступника голови облради, на попередньому засіданні конкурсної комісії до участі в конкурсі на посади директорів були допущені: Брацлавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів – Світлана Дубова; Немирівського навчально-реабілітаційного центру – Світлана Бакало, Петро Бугаков та Наталія Сук.

Члени комісії заслухали презентації перспективних планів розвитку комунальних закладів освіти. Кандидати на посади отримали тестові письмові завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та письмове ситуаційне завдання на знання професійних компетентностей.

За результатами засідання конкурсної комісії протокол та відеозапис онлайн-трансляції оприлюднюються на офіційному сайті облради. Конкурсна комісія упродовж двох днів з дня завершення конкурсного відбору визначить переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, – зазначив Ігор Івасюк під час завершення конкурсних доборів.

 Нагадаємо, триває відбір кращого кандидата на посаду директора Прибузької спецшколи.

Читайте також

Технічний університет — лідер серед вишів Вінниці
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
Техніку для закладів загальної середньої освіти отримали 55 громад Вінниччини
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше