Триває відбір кращого кандидата на посаду директора Прибузької спецшколи

Триває відбір кращого кандидата на посаду директора Прибузької спецшколи

11:59 18.05.2021

18 травня заступник голови облради Ігор Івасюк провів засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Прибузька спеціальна школа” Вінницької облради.

Ігор Івасюк поінформував присутніх, що на попередньому засіданні членами комісії на конкурс із заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Прибузька спеціальна школа” допущено три кандидати: Майя Змерзла, Ірина Матвійчук і Валентина Перепужняк.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії. Професійні компетентності кандидатів перевіряються шляхом письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та розв`язання  ситуаційного завдання, – зазначив голова конкурсної комісії Ігор Івасюк.

Усі три кандидати представили на розгляд членів конкурсної комісії презентації своїх перспективних планів розвитку освітнього закладу та приступили до складання тестів та розв`язання ситуаційних завдань.

За словами Ігоря Івасюка, письмові роботи кандидатів будуть перевірені, а результати конкурсу будуть оголошені 19 травня на завершальному засіданні комісії. 

Комісія визначить переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, - сказав Ігор Івасюк. -  Кандидата, визнаного переможцем, на посаду затвердять на сесії облради. 

Нагадаємо, ситуація із Сутисківською школою-інтернатом - на контролі депутатів.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Не всі випускники мусять складати національний мультипредметний тест
Детальніше
Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю
Детальніше
Розвиток міжнародного освітнього обміну: делегація з Франції та Німеччини відвідала Вінницю
Детальніше