Як набрати підписників в Тік Ток — кращі 10 порад

Як набрати підписників в Тік Ток — кращі 10 порад

19:15 17.05.2023

До великої кількості підписників прагне кожен автор у соціальній мережі Тік Ток. Особливо це стосується блогерів-початківців. Адже після того, як буде досягнуто позначки у 1000 підписників, будуть відкриті нові можливості. Йдеться про прямі ефіри, про отримання подарунків та монетизацію своєї діяльності.

Але як набрати підписників в Тік Ток? Існує одразу кілька способів просування сторінки. Найпростіший варіант – замовити на сайті likesid.com або скористатися послугами інших подібних сервісів. Якщо вас цікавить цей варіант, а також інші способи розкручування свого облікового запису в соціальній мережі, обов'язково читайте нашу статтю.

6464e47672d81.webp

Як набрати підписників в Тік Ток за допомогою платних сервісів

Плюс цього варіанту – вам практично нічого не потрібно буде робити. Просто виберіть потрібний сервіс для просування, ознайомтеся зі списком доступних послуг і виберіть потрібні. Поки кількість підписників збільшуватиметься без вашого втручання, ви зможете зайнятися більш корисними справами, наприклад, створенням якісного та цікавого контенту. Існує велика кількість сервісів, де накрутити підписників у ТікТок, нижче ми розповімо про деякі з них.

➤ LikesID.com

Сервіс LikesID залучає на вашу сторінку підписників різної якості в залежності від того, скільки ви готові заплатити за накрутку. Доступні такі варіанти:

 • Стандарт – від 0,99 доларів;
 • Преміум – від 1,49 доларів;
 • Люкс – від 1,99 доларів.

Серед переваг LikesID можна виділити:

 • Великий вибір пакетів із підписниками. Ви можете вибрати відповідний варіант залежно від стадії розвитку вашого каналу, наявного бюджету тощо;
 • Гарантія результату. Компанія гарантує, що від вас ніхто не відпишеться протягом місяця після надання послуг;
 • Доступні ціни на послуги. Також на сайті постійно проводяться акції, коли ви можете придбати підписників зі знижкою.

Influensly.com

Ще один спосіб, як розкрутити Тік Ток – це скористатися сервісом Influensly. Після прив'язування свого облікового запису до рекламної платформи ви зможете отримувати тергетовані перегляди. За рахунок цього аудиторія на вашому каналі збільшуватиметься органічно. Просування каналу здійснюється за рахунок реклами, яка показується у різних мобільних додатках.

На сайті зручно відстежувати аналітику. Ви можете подивитися, скільки підписників надійшло на ваш канал за рахунок використання сервісу.

Щоб розпочати співпрацю з сайтом, вам потрібно буде створити обліковий запис і поповнити рекламний бюджет.

➤ Socialsgrow.com

Цей сайт також допоможе вам швидко набрати підписників в Тік Ток. Він працює за принципом пакетних рішень. Ви вибираєте відповідний пакет послуг залежно від бажаної кількості підписників, вказуєте посилання на свою сторінку в Тік Токе та вносите оплату будь-яким зручним способом. Залишиться зачекати, доки почнеться накрутка, і лічильник підписників на вашому каналі збільшуватиметься.

Ось кілька варіантів пакетів:

 • 100 підписників – 1,69 фунтів;
 • 1000 – 12,49 фунтів;
 • 10 000 – 123,89 фунта.

Сайт забезпечує цілодобову підтримку клієнтів, гарантує результат накрутки, а також готовий на 100% повернення грошей, якщо щось піде не так.

6464e47789e90.webp

Як накрутити підписників в Тік Ток за допомогою реклами у блогерів

Щоб набрати підписників у Тік Ток, починати вам варто з аналізу власного облікового запису. Подивіться, в якій тематиці ви знімаєте відео, спробуйте визначити, який аудиторії буде цікавим такий формат. Потрапляння в цільову аудиторію – це чудовий шанс набрати багато підписників в Тік Тоці та привернути увагу до свого облікового запису. Важливо враховувати вік, стать, географічне розташування вашої аудиторії.

Другий крок - вибір відповідного блогера. Важливий момент - тиктокер повинен публікувати відео в тематиці, схожій на вашу. Це дозволить вийти на цільову аудиторію. На цьому етапі вам потрібно підібрати кілька відповідних сторінок.

Наступний крок – аналіз відібраних блогерів. Перше, на що потрібно звернути увагу – це кількість переглядів, лайків, підписників, коментарів. Усі показники мають виглядати органічно. Немає сенсу заказувати рекламу у блогера, у якого більшість підписників – це боти.

Як тільки ви визначилися з блогером, спишіться з ним і обговоріть рекламну компанію. Ціни відрізнятимуться залежно від того, наскільки популярний той чи інший тиктокер. Для дрібних блогерів цінник перебуває в межах 5 доларів.

Важливий момент – подумайте про свої особливості, унікальні якості, переваги. Все це блогер має розкрити у своїй рекламі. Ще один секрет - щоб збільшити конверсію, запропонуйте потенційній аудиторії невеликій бонус за підписку на вашу сторінку.

6464e47777d75.webp

Як набрати 1000 підписників в Тік Тоці за допомогою прямих ефірів

Як уже говорилося вище, більшість блогерів-початківців хочуть швидко набрати свою 1000 підписників, щоб вести прямий ефір в Тік Тоці. При цьому прямі ефіри чужих користувачів часто можна використовувати для накрутки.

Останнім часом у соціальній мережі почав набирати обертів новий тренд – прямі ефіри із взаємними підписками. Суть проста – ви підписуєтеся на сторінки глядачів ефіру та отримуєте підписки на свою сторінку у відповідь.

Щоб привернути більше уваги до свого облікового запису, даруйте подарунки автору ефіру. Це дозволить вивести вашу сторінку до топ дарувальників. Автори трансляції часто промовляють імена користувачів, які перебувають у топі. Спосіб вимагає вкладень, вам потрібно буде витратити гроші на купівлю монет, за які купуються подарунки. Здійснити покупку можна безпосередньо під час ефіру, монети на рахунок надходять миттєво.

Як набрати багато підписників в Тік Ток за допомогою високої активності

Розглянемо стратегію просування вашої сторінки у соціальній мережі за допомогою високої активності. Для зручності розділимо весь процес, як накрутити підписників в Тік Ток, на кілька пунктів:

 1. Масфолловінг та маслайкінг. Суть полягає в тому, що ви масово заходите на сторінки інших людей, підписуєте, дивіться відео, залишаєте лайки та коментарі. Блогер може зацікавитися вашою активністю та перейти на канал. Якщо контент є цікавим, є всі шанси, що він стане вашим підписником. Мінус способу – він забере чимало часу.
 2. Масове завантаження відео. Чим більше роликів ви публікуєте на своїй сторінці, тим вище ваші шанси потрапити до рекомендацій. Оптимальне рішення – викладати 2-3 ролики протягом дня. Більше відео випускати не варто – соціальна мережа може внести вас у тіньовий бан.
 3. Використання хештегів. Теги під відео – чудовий варіант для залучення зацікавленої аудиторії. Не використовуйте більше 10-12 тегів, оскільки алгоритми соцмережі вважатимуть це за спам.
 4. Використання трендів. Це може бути трендова музика, ефекти, маски та ін. Все те, що популярне у глядачів на даний момент.
 5. Взаємний піар. Тут ви просто знаходите блогера з відповідною аудиторією, який має аналогічну кількість підписників. Далі ви рекламуєте його сторінку у своїх відео, а він у свою чергу розповідає своїм підписникам про ваш канал.

6464e4761e67e.webp

Рекламу у інших соціальних мережах

Наступний спосіб, як набрати 1000 підписників в Тік Тоці, спрацює, якщо ви маєте розвинені канали та сторінки в інших соціальних мережах. Це може бути Твіттер, Інстаграм, Ютуб та ін. Суть проста – просто опублікуйте новий пост, в якому розкажіть про свій канал. Плюсом буде, якщо ви виділите свої унікальні фішки. Обов'язково попросіть людей підписатися вашу сторінку.

Які ще варіанти можуть спрацювати

Ми зібрали ще кілька порад, з якими ви зможете набрати підписників в Тік Тоці:

 1. Беріть участь у челенджах та марафонах. Багато блогерів часто проводять челенджі, в яких дають своїм підписникам певні завдання. Якщо ви знімете цікавий ролик на запропоновану тему, розставите потрібні хештеги, цілком імовірно, що блогер зробить репост вашого ролика на свою сторінку.
 2. Проводьте конкурси. Конкурси за підписку – один із способів швидко набрати свою першу 1000 підписників. Ви можете дарувати призи конкретним людям, які підписалися ваш канал. А можете пообіцяти приз усієї аудиторії у разі, якщо кількість підписників досягне потрібної позначки.
 3. Співпраця з іншими блогерами. У цьому варіанті ви вигадуєте ідею для ролика разом із іншим автором. Частина відео викладається на вашому каналі, інша частина – на сторінці іншого автора. Виходить своєрідний обмін аудиторією.
 4. Зйомка дуетів. Як знімати Тік Ток у форматі дует – виберіть ролик іншого користувача та натисніть кнопку «Поділити», далі виберіть «Дует». Залишиться тільки зняти свій ролик та опублікувати склейку на своєму обліковому записі.
 5. Замовлення реклами. Ви також можете скористатися платною розкруткою каналу за допомогою таргетованої реклами. Такий спосіб дозволить залучати на канал цільову аудиторію. Важливий момент – ваші ролики мають бути справді цікавими, щоб люди не просто перейшли на сторінку, а й захотіли оформити підписку.

6464e47779fef.webp

Чому підписників у Tiktok не стає більше

Розглянемо причини, чому після вжитих заходів кількість переглядів на вашій сторінці зростає, при цьому кількість підписників не збільшується:

 1. Публікація різнопланового контенту. Ваші відео на каналі не відповідають певній тематиці. Користувачі заходять на канал, переглядають ролики, нічого не знаходять для себе, тому й не підписуються.
 2. Рідкісна публікація відео. Якщо ви викладаєтесь по пару відео в кілька місяців, аудиторії просто не буде цікавий ваш канал. Оформляти підписку на сторінку в цьому випадку немає сенсу.
 3. Тіньовий бан. Ознаки тіньового бана – відсутність підписників та падіння переглядів. Вихід із ситуації – зробіть приватними останні відео, зменште свою активність у соціальної мережі та не публікуйте нові ролики деякий час, поки вас не розблокують.

Висновок

Сьогодні ми розповіли про те, як розкрутити Тік Ток та набрати підписників. Спочатку ставте собі за мету зібрати хоча б 1000 підписників. Після цього вам стануть доступними прямі ефіри і процес просування піде набагато простіше.

Читайте також

На сході країни тестують пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека». Коли приєднається Вінниччина
На сході країни тестують пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека». Коли приєднається Вінниччина?
Детальніше
У Вінницькій громаді на умовах партнерства збудують сучасну екоферму
У Вінницькій громаді на умовах партнерства збудують сучасну екоферму
Детальніше
Спеціальний прес для обслуговування трамваїв-«швейцарців» виготовили у Вінниці
Спеціальний прес для обслуговування трамваїв-«швейцарців» виготовили у Вінниці
Детальніше
На Вінниччині з'явилось перше підприємство зі статусом АЕО
На Вінниччині з'явилось перше підприємство зі статусом АЕО
Детальніше
Міноборони анонсувало застосунок для військових «Армія+»
Міноборони анонсувало застосунок для військових «Армія+»
Детальніше
«Нова пошта» запустить інноваційну послугу - кробкомати
«Нова пошта» запустить інноваційну послугу - коробкомати
Детальніше