Вінниця отримала 15 т гуманітарної допомоги з литовського міста Паневежиса

Вінниця отримала 15 т гуманітарної допомоги з литовського міста Паневежиса

16:04 08.04.2022

До Вінницької громади продовжує надходити гуманітарна допомога з різних міст України та світу. Майже 15 тонн гуманітарного вантажу передали друзі з литовського міста-побратима Паневежиса на суму 50 тисяч євро. Зокрема, це продукти харчування, засоби гігієни та медичні витратні матеріали. Крім того, діти Паневежиса передали своїм одноліткам патріотичні малюнки та канцелярію.

Активісти декілька днів поспіль збирали гуманітарну допомогу для українців та формували вантаж, щоб відправити його до Вінниці.

Окрім гуманітарного вантажу від закордонних друзів, у коробках були й подарунки для маленьких українців. Учні початкових класів Паневезької міської громади принесли до своїх закладів альбоми та інструменти для малювання. На першій сторінці діти розпочали малювати альбом, кожен намалював малюнок на українську тематику. Тепер українські діти можуть цей альбом продовжити. Для цього литовські учні передали всю необхідну канцелярію для малювання. Таким чином, мешканці міста-побратима хочуть показати єдність литовського народу з Україною, - повідомляє Вінницька міська рада.

Вінниця отримала 15 т гуманітарної допомоги з литовського міста Паневежиса

Діти Паневежиса власноруч змайстрували ящики, в яких передали канцелярію. Розмалювали їх в патріотичні кольори. Ці коробки на згадку про підтримку міста-побратима у такий складний час зберігатимуть у Музеї Вінниці, а альбоми та інструменти для малювання передадуть у школи громади.

Раніше литовське місто-побратим надіслало Вінниці фінансову допомогу в розмірі 50 тис. євро, які пішли на придбання медикаментів та засобів нагальної потреби. Також, нещодавно в Паневежисі міська рада ухвалила рішення про надання допомоги біженцям з України для їх кращої інтеграції в суспільство. Допомога стосується сфери освіти, здоров'я, поселення.

Окрім цього, влада міста Паневежиса неодноразово проводить зустрічі з біженцями з України для консультацій та надання допомоги, організовує акції на підтримку українців. Також там працюють центри допомоги біженцям.

Нагадаємо, Вінницька область отримала препарати для наркозу, антибактеріальні препарати, цукрознижуючі засоби, міорелаксанти та інше від університетської клініки Шлєзвіг-Гольштейн, німецького міста Любек.

Читайте також

Мешканці Бершадської громади провели в останню путь полеглого Героя
Детальніше
На фронті загинув хоробрий солдат із Сосонки - Героя зустрінуть “живим коридором”
Детальніше
Через війну покинули рідний дім: будинок сімейного типу з Вовчанська переїхав у Жмеринку
Детальніше
В Україну повернули тіла 254 полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці презентували книгу Світлани Пенькової «Українські колібрі»
Детальніше
Вінницькі учні передали 22 маскувальні сітки українським військовим
Детальніше