Мер Вінниці Сергій Моргунов про чистоту в місті та "теорію розбитих вікон"

Мер Вінниці Сергій Моргунов про чистоту в місті та "теорію розбитих вікон"

16:51 08.04.2022

Від початку війни путінських військ проти України комунальні служби Вінниці працювали 24/7 і досить професійно справлялися з усіма викликами, які були на тому етапі, швидко вирішуючи всі оперативні завдання, а також питання ліквідації аварійних ситуацій.

Зараз важливо далі забезпечувати стабільне надання комунальних послуг населенню та підтримувати чистоту в місті, щоб не довелось згадувати про "теорію розбитих вікон". В цьому переконаний Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Ще на початку війни ми, як місцева влада, однозначно зрозуміли важливість збереження стабільності у місті. Зокрема, щоб усі комунальні служби, незалежно від їхнього підпорядкування, працювали належним чином і вчасно ліквідовували аварійній ситуації. Щоб у домівках були тепло, вода та електроенергія; виходив на лінії громадський транспорт; вивозилось сміття, а місто було чистим. І маю відзначити, що служби досить професійно справлялися з усіма викликами. Я хочу подякувати нашим комунальникам, які працювали зранку і до ночі. До речі, паралельно вони ще і допомагали нашим силам територіальної оборони Вінниці та регіону по вирішенню питань будівництва об’єктів захисту та інженерії.

А зараз, за словами очільника громади, важливо завершити роботи по прибиранню міста після зимового сезону і постійно підтримувати у ньому порядок. Щоб вінничани та люди, які приїжджають до нас з інших регіонів, так і не дізнались, що являє собою "теорія розбитих вікон".

Війна в жодному разі не повинна впливати на те, що ми повинні зберегти місто охайним та чистим. Тому комунальні служби продовжують чистити автошляхи, наносять дорожню розмітку, щоб на дорогах було безпечно. У громаді повинно бути затишно і комфортно. Бо доведено "теорією розбитих вікон: якщо одне розбите вікно у під’їзді вчасно не замінити, то прийде час, і буде розбите ще одне. А потім тут не залишиться жодного цілого вікна, а далі починається хаос, - каже Сергій Моргунов. - Якщо служби не будуть прибирати сміття вчасно, то воно буде накопичуватись на вулиці. А люди, побачивши це, на рівні підсвідомості будуть кидати іще. Тому, чим чистіше буде у Вінниці, тим буде більше порядку. Це важливо для комфорту не тільки вінничанам, а й тих людей, які приїжджають з інших міст, та намагаються налагодити для себе мирне життя.

Нагадаємо, колектив підприємства "ЕкоВін" звертається до усіх мешканців громади з проханням відповідально ставитись до питання поводження з побутовими відходами. 

Читайте також

Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях
Детальніше
Крок до ефективного управління відходами - у Вінниці ініціюють роботу тематичних фокус-груп
Детальніше
Вінниця знов підтвердила найвищий рейтинг інвестиційної привабливості
Детальніше
"На пріоритет "Безпека та оборона" плануємо спрямувати до 1 млрд грн", - мер Вінниці
Детальніше
Вінницька громада знову передала військовим багі власного виробництва
Детальніше