Вінниччина отримала гуманітарний вантаж з німецького міста Любек
Вінницька область отримала препарати для наркозу, антибактеріальні препарати, цукрознижуючі засоби, міорелаксанти, розчини для корекції водно-електролітного балансу, антисептичні розчини та інше від університетської клініки Шлєзвіг-Гольштейн, німецького міста Любек.
Серед важливого і кувез для виходжування недоношених новонароджених. Його відразу передали до обласного перинатального центру.
Гумвантаж до Вінниці зі Львова допоміг доправити доцент кафедри хірургії №1 Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова Андрій Форманчук.
Це результат багаторічної співпраці між вінницькими й німецькими медиками. Допомога була доставлена великою вантажівкою до міста Львова, а уже звідти ми поїхали й забрали її. Привезли кувез для новонароджених діток, які народилися передчасно, реанімаційні монітори для пацієнтів. Загалом близько трьох тон вантажу, - відзначив Андрій Фурманчук.
![Вінниччина отримала гуманітарний вантаж з німецького міста Любек](/sites/default/files/styles/compressor/720x960/inline-images/277741834_342024667962417_6109383640366821690_n.jpg?itok=AER3_ijK)
Нагадаємо, у Вінниці працює Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Прийшов вантаж з Луцька з медичним обладнанням, яке передали Україні швейцарські друзі.