З 11 квітня на ділянці вулиці Довженка у Вінниці перекриють рух

З 11 квітня на ділянці вулиці Довженка у Вінниці перекриють рух

15:33 08.04.2022

Роботи проводитимуться на проїжджій частині ділянки вулиці Олександра Довженка. Їх виконуватиме підприємство "Вінницяміськтеплоенерго". Рух буде перекрито упродовж 3-х днів. Робітники мають завершити реконструкцію ділянки тепломережі 13 квітня. Після чого провести засипку місця розкопки із подальшим відновленням асфальтобетонного покриття.

Про це повідомив начальник "Адміністративно-технічний центр" Віталій Козак.

Він розповів, що сьогодні, 8 квітня, працівники "Вінницяміськтеплоенерго" продовжують займатись плановими ремонтними роботами на Верхній Слов’янці. Також завершено відновлення асфальтобетонного покриття трьох ділянок на прибудинкових територіях на Вишеньці. Подальші роботи тимчасово призупинені через складну ситуацію з поставками бітуму, який виготовлявся в регіонах, де зараз ведуться бойові дії.

Що стосується "Вінницьких міських електромереж", то ними сьогодні виконуються земляні роботи по кабельній лінії на вул. Київській для ліквідації аварійної ситуації. А вчора було завершено прокладання кабелю електроживлення до новозбудованого офісного приміщення на вул. Стельмаха, - розповів Віталій Козак.

А "Вінницяоблводоканал" сьогодні продовжує аварійні роботи на вул. Вишневій. Також провожиться засипка розкопки на вул. Максима Шимка.

Нагадаємо, 8 квітня "Вінницькі міські електромережі" проводять ремонтні роботи на трансформаторних підстанціях та повітряних лініях, у зв’язку із цим будуть відключення електропостачання у різних районах міста.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше
Повний перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 1 липня
Детальніше