Вінницька громада передала п'ять “мавіків” бригаді імені Лицарів Зимового Походу

Вінницька громада передала п'ять “мавіків” бригаді імені Лицарів Зимового Походу

11:37 17.04.2024

Вінницький міський голова Сергій Моргунов від Вінницької громади передав військовим 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу п'ять Mavic 3T. Це вже не перша допомога бійцям цього формування.

Раніше громада в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу потужний генератор, зарядні станції та тепловізори. Цього разу у військових був запит на безпілотники.

Зараз ворог суне без зупину на всіх ділянках фронту. А ці дрони допоможуть нашим хлопцям та дівчатам "бачити" навіть вночі. Раніше бійцям цієї бригади передавали генератор, зарядні станції та тепловізори. Останні, за словами бійців, відмінно показують себе в роботі на передових позиціях. Залишаємося на зв'язку. Продовжуємо допомагати військовим, – говорить міський голова Сергій Моргунов.

Вінницька громада передала п'ять “мавіків” бригаді імені Лицарів Зимового Походу

Зараз військовим чи не найбільше не вистачає дронів, щоб розвідувати позиції противника, говорить військовослужбовець Олег.

Ці "мавіки" значно посилять наших військових. Зокрема допоможуть в артилерійській розвідці. Ми зможемо виявляти, а потім і знищувати живу силу та техніку противника, – додає військовослужбовець.

Кошти на підтримку Сил Оборони

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, три тепловізори та потужний квадрокоптер «Мавік 3Т» – це чергова допомога військовослужбовцям, яку передали днями представники Вінницької міської ради разом з громадою та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Вінницька міська рада продовжує системно працювати в межах пріоритетів, серед яких безпека та оборона, стійкість, турбота.

Читайте також

У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше