Вінницька міська рада організувала ще одну передачу техніки для військових

Вінницька міська рада організувала ще одну передачу техніки для військових

12:14 16.04.2024

Три тепловізори та потужний квадрокоптер «Мавік 3Т» – це чергова допомога військовослужбовцям, яку передали днями представники Вінницької міської ради разом з громадою та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Вінницька міська рада продовжує системно працювати в межах пріоритетів, серед яких безпека та оборона, стійкість, турбота. На пріоритет «безпека та оборона» цьогоріч у бюджеті громади передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей, зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Ця бригада вже вчетверте отримала технічну підтримку від Вінниці, раніше передачі були у грудні, січні та лютому. Цього разу передали тепловізори українського виробництва та квадрокоптер, здатний побачити, відслідкувати та відпрацювати ворожі цілі. Тепловізори, до речі, мають дальність дії 1,9 км – це потужна, якісна річ, яка допоможе виявити ворога і в нічний час, – сказав Андрій Очеретний. – Дякуємо вам та вашим бійцям за роботу і бажаємо, щоб ви якнайшвидше повернулися додому живими та неушкодженими.

Присутній під час передачі військовий зазначив, що літальний апарат, як і тепловізійні пристрої швидко знайдуть застосування на фронті. Він також подякував Вінниці за підтримку:

Ми дуже вдячні Вінниці за те, що допомагаєте нам. Не зупиняйтеся, і ми теж не будемо зупинятися, – сказав військовослужбовець.

Вінницька міська рада організувала ще одну передачу техніки для військових

Депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Леонід Марцинковський та Ярослав Матвійчук зауважили, що підсилення армії – це важливий внесок у наближення Перемоги.

На регулярній основі

Ярослав Матвійчук також додав, що такі передачі для військових відбуваються на регулярній основі.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб плідно працює, щоб допомагати українському війську у боротьбі за незалежність. Підсилюючи наших оборонців технічною допомогою, ми сподіваємося на те, що якомога більше їх залишаться живими та неушкодженими. Зараз майже щодня ми зустрічаємося з нашими бійцями та передаємо їм різну допомогу – тепловізори, дрони та інші засоби, – сказав Ярослав Матвійчук.

Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура передала на потреби Збройних сил України черговий автомобіль, вилучений у ході досудового розслідування кримінального провадження. Про це інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці Міжрегіональний гумштаб готує до передачі для українських воїнів чергову мобільну лазню
Детальніше
Гуманітарний штаб організував похід вінницьких діток до кінотеатру
Детальніше
Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт
Детальніше
Калинівчани зібрали та відправили на фронт вісім дронів-камікадзе
Детальніше
Ще одну мобільну лазню для військових виготовляють на Вінниччині за підтримки Гумштабу
Детальніше
Вінницька громада прощається із полеглим воїном-добровольцем
Детальніше