"Українська стратегія Гройсмана" проходить до наступного складу Парламенту

"Українська стратегія Гройсмана" проходить до наступного складу Парламенту

08:40 20.02.2021
121

"Українська стратегія Гройсмана" з місяця у місяць впевнено нарощує кількість прихильників та симпатиків. Без сумнівів, їх об'єднує спільне прагнення змін на краще. 

Партія "Українська стратегія Гройсмана" проходить до наступного складу Парламенту, оскільки рівень довіри до цієї політичної сили вже перевищує електоральний бар’єр. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного двома дослідницькими центрами – "Социс" та "КМІС". 

Якби вибори до Верховної Ради наступного скликання відбувалися вже найближчим часом, то політична партія "Українська стратегія Гройсмана" набрала б 5,3% голосів серед тих, хто вже визначився із вибором. 

За даними опитування, 5,5% українців готові проголосувати особисто за Володимира Гройсмана, якби той брав участь у виборах Президента України.   

Як свідчать результати дослідження, 22,6% респондентів вважають, що саме Парламент сьогодні несе відповідальність за ситуацію в країні, а 32,8% - назвали чинну владу "гіршою" за попередню. При цьому 61,5% опитаних повідомили, що за останній час їхній фінансовий стан суттєво погіршився, а 66,2% зазначили, що ситуація в країні йде в неправильному напрямку.

Додамо, що опитування проводили 11-16 лютого методом телефонного інтерв’ю CATI.
По всій території України окрім окупованих територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей СОЦИС та КМІС опитали 3000 респондентів – по 1500 кожний із центрів.
Статистична похибка вибірки +/–1,8%.

Нагадаємо, Володимир Гройсман стабільно нарощує рейтинг довіри.

Читайте також
"Українська стратегія Гройсмана" у п'ятірці лідерів, президентський рейтинг Гройсмана - стабільний
Детальніше
Володимир Гройсман стабільно нарощує рейтинг довіри
Детальніше
Гройсман, Зеленський, Кличко - у лідерах народної довіри
Детальніше
Володимир Гройсман виступає за безкоштовну програму вакцинації від коронавірусу
Детальніше
Результати опитування: "Українська стратегія Гройсмана" - в лідерах
Детальніше
Районні лікарні області - з "Пакунками пацієнта"
Детальніше