У Вінниці назвали вулицю та провулок в пам'ять про загиблих братів Котенків

У Вінниці назвали вулицю та провулок в пам'ять про загиблих братів Котенків

19:00 03.05.2022

Рідні брати Сергій та Олександр Котенки з Вінниччини – герої сучасної України. Вони зі зброєю в руках захищали свою землю від російських орків і загинули в боях із різницею в два дні у березні 2022 року.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Пам’ять про мужніх військових, наших земляків, вінницька громада вирішила увіковічнити – на їхню честь у Вінниці перейменували вулицю та провулок Кутузова.

У Вінниці назвали вулицю та провулок в пам'ять про загиблих братів Котенків

Брати-герої

Котенко Сергій Леонідович (1968-09.03.2022) – український військовий, полковник, активний учасник Революції Гідності, учасник російсько-української війни командир батальйону "Вінницькі скіфи". У 2014 році очолив Гайсинську райдержадміністрацію, відмовився від посади, щоб повернутися на військову службу. Загинув у бою під Запоріжжям. Завдяки його мужнім діям та особистій рішучості завдано великих втрат техніці та живій силі росіян, призупинено їхній наступ. Указом Президента України від 16 березня 2022 р. Сергію Котенко присвоєно звання Герой України посмертно.

Котенко Олександр Леонідович (1971-07.03.2022) - український військовий, сержант, учасник Революції Гідності, учасник російсько-української війни (від 2014), воював у складі батальйону "Айдар". Загинув у боях під Миколаєвом. Кавалер ордену "За мужність" III ступеня (посмертно).

Нагадаємо, у Вінниці перейменовують понад десяток вулиць і один парк. Таке рішення прийняли задля позбавлення від російської імперської спадщини.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
Вінницька громада передала бійцям ще 200 ударних FPV-дронів та 5 нічних Mavic 3T
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше
У МВС розробили інструкцію для електронного кабінету постраждалого
Детальніше