Служба у справах дітей міської ради співпрацюватиме з благодійною організацією «Посмішка ЮА»

Служба у справах дітей міської ради співпрацюватиме з благодійною організацією «Посмішка ЮА»

13:10 15.04.2024

Служба у справах дітей міської ради уклала меморандум про співпрацю з благодійним фондом “Посмішка ЮА”. У межах взаємодії 12 квітня для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування підліткового віку, які проживають у Вінниці та перебувають на обліку у Служби в справах дітей, провели пізнавальний захід.

Відтепер щоп’ятниці о 17:00 діти зустрічатимуться у підлітковому клубі «DiscoverMe». Їхні зустрічі супроводжуватиме куратор-психолог, який буде спілкуватися з ними на різні теми: про бажання, можливості, страхи та стосунки, про минуле, нинішнє, майбутнє та інші теми актуальні для підлітків.

У планах клубу:

  • діти переглядатимуть фільми,
  • отримуватимуть досвід та знання про себе через настільні ігри, майстеркласи,
  • братимуть участь у тематичних вечірках, екскурсіях тощо.

Підлітковий клуб – це безпечне середовище для спілкування, де кожен підліток зможе цікаво та корисно провести час, отримати підтримку, поставити питання, що хвилюють, і знайти відповіді.

Дружнє, живе та насичене спілкування без гаджетів, можливість сміливо висловлювати свої думки та ставити питання, підтримка та розуміння від інших підлітків, формування навичок слухання і поваги до думки співрозмовника, формування соціальної відповідальності, уміння ставити та досягати цілі, веселе і корисне проведення часу – це те, що отримають підлітки, проводячи свій у цьому просторі. Дякуємо партнерам за співпрацю. Разом можемо більше, – зазначила заступниця начальника Служби у справах дітей Олена Курганова.

Нагадаємо, у Погребищенській міській громаді створили молодіжний простір "Вдома". Ініціатором стала молодіжна рада при комунальному закладі "Центр культури та дозвілля" Погребищенської міської ради та її голова Юлія Яворська.

Читайте також

Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше
На Вінниччини рятувальники провели для дітей пізнавальний безпековий захід
Детальніше
Вінницькі рятувальники поповнили автопарк та отримали допомогу від благодійників
Детальніше