У Вінниці відремонтують пости спостереження центру з гідрометеорології

У Вінниці відремонтують пости спостереження центру з гідрометеорології

13:20 15.04.2024

Під час засідання виконкому 11 квітня внесли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2025 роки. Йдеться про виділення субвенції державному бюджету для Вінницького обласного центру з гідрометеорології. Ця установа має намір забезпечити стале функціонування стаціонарних постів спостереження.

Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, інтегрована система моніторингу атмосферного повітря, якості води, забруднення ґрунтів – це завдання, передбачені Стратегією розвитку ВМТГ до 2030 року.

Розвиваючись відповідно до запровадженого Зеленого курсу, ми б хотіли також планувати повоєнне відновлення країни й мінімізувати можливі виклики, пов’язані з адаптацією до змін клімату. Наша громада чітко відчуває та відстежує свій вплив на довкілля, зокрема і на якість атмосферного повітря, та на основі цього вибудовує та впроваджує сталу екологічну політику. Власне, субвенція державного бюджету буде спрямована на ремонт стаціонарних постів спостереження Вінницького обласного центру з гідрометеорології, – пояснила Ольга Ремешевська.

Нагадаємо, за допомогою сучасних технологій, таких як синоптичні моделі та мапи, метеорологи передбачають характер погоди та розробляють прогнози для вінничан. Так вони обіцяють нову хвилю весняного тепла, яка принесе більш комфортні умови для життя та відпочинку.

Читайте також

Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках
Детальніше
У Вінниці замінюють вікна у двох будинках на вулиці Антоновича
Детальніше