Нові вольєри для тварин-переселенців збудували у «Подільському зоопарку»

Нові вольєри для тварин-переселенців збудували у «Подільському зоопарку»

12:51 15.04.2024

У «Подільському зоопарку» збудували нові просторі вольєри для ягуара та тигриці, яких у 2022 році, на початку повномасштабної війни, перевезли з Одеської області до Вінниці. Особливістю нового житла для звірів є наявність у них укриттів.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий розповів, що будівництво вольєрів тривало півтора року.

Від війни, яку розв’язала росія проти України, страждають та гинуть і люди, і тварини. Цих звірів привезли до вінницького зоопарку у важкому стані. Вони були усі в ранах, налякані… Виникла потреба у тому, щоб створити тваринам належні умови. Багато людей включилося в процес підтримки, - сказав Вячеслав Соколовий. 

Нові вольєри для тварин-переселенців збудували у «Подільському зоопарку»

Ягуара та тигрицю уссурійську «Подільському зоопарку» віддали власники приватного звіринцю з Одещини. Директор зоопарку Євген Ткачик розповів, що одесити побачили умови вінницького зоопарку - як утримуються звірі, як годуються, яке до них ставлення – і запропонували забрати звірів до Вінниці.

Коли посилилися бомбардування населеного пункту, де був приватний звіринець, його власниця заявила, що хоче передати два види тварин нашому зоопарку. Я був вимушений туди поїхати і перевезти тварин.  Дякую Вінницькій обласній Раді та військовій адміністрації, що вони виділили нам кошти для придбання спеціального автомобіля, щоб ми могли  безпечно доставити цих тварин до нашого зоопарку, - зазначив Євген Ткачик.

Реабілітація врятованих тварин тривала довго. Паралельно почалося будівництво спеціальних вольєрів. Тепер вони вже готові. У кожному – дерева, водойма, зимівник. У вольєрі для ягуара передбачено три види опалення, щоб цій теплолюбивій тварині взимку створювати комфортні умови за будь-яких обставин. Але справжньою новинкою для зоопарку стало те, що у новому комплексі передбачено укриття для звірів.

Нагадаємо, у Подільському зоопарку нині справжній дитячий садок. Про це розповіли на сторінці зоопарку у Фейсбук.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У Вінницькому муніципальному притулку для тварин нещодавно запрацювала кінологиня
Детальніше
У Подільському зоопарку поповнення в родині фазанів
Детальніше
Де у приватному секторі Вінниці бригади ветеринарів щеплять домашніх тварин від сказу
Детальніше
У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
У Літинській громаді пожежники врятували з палаючої будівлі двох кошенят
Детальніше