У Погребищенській громаді відкрили молодіжний простір "Вдома"

У Погребищенській громаді відкрили молодіжний простір "Вдома"

15:35 10.04.2024

У Погребищенській міській громаді створили молодіжний простір "Вдома". Ініціатором стала молодіжна рада при комунальному закладі "Центр культури та дозвілля" Погребищенської міської ради та її голова Юлія Яворська.

Про це 10 квітня інформує Вінницька обласна рада.

На створення молодіжного простору Молодіжна рада виграла грант, пройшовши кількарівневий відбір проєктів. Серед 30 молодіжних рад України було обрано 10, які й отримали фінансування, - йдеться у повідомленні.

У Погребищенській громаді відкрили молодіжний простір "Вдома"

Радниця голови обласної ради з питань молодіжної політики, голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при обласній раді Ірина Лозова зазначає, що розвитку молодіжної політики обласна рада приділяє значну увагу. І створення молодіжних центрів - надзвичайно важлива складова молодіжного руху, адже це залучення молоді до активного життя громади, стимулювання розвитку молодіжного підприємництва та інновацій, створення сприятливого середовища для розвитку навичок та здібностей, підтримка ментального та фізичного здоров'я молоді тощо.

Комунальний заклад "Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" став прикладом вдалої реалізації молодіжних проєктів та об’єднання зусиль заради розвитку молоді. Ірина Лозова зазначає, що вони готові надати інформаційну та методичну підтримку новоствореним молодіжним центрам.

Наразі ми активно займаємось створенням молодіжних просторів у Вінницькій області. Проте розуміємо, що усім молодіжним просторам потрібна буде максимальна підтримка. Саме тому ГО "Молодь 3.0" стали ініціаторами створення мережі молодіжних просторів #вКВАДРАТі, - каже Ірина Лозова. - Молодіжний центр "Квадрат" та наша команда маємо досвід роботи й адміністрування молодіжного руху через створення майданчиків. Ця мережа буде обʼєднувати існуючі та майбутні простори Вінницької області. І ми з радістю запрошуємо представників молодіжного простору Погребищенської громади.

У Погребищенській громаді відкрили молодіжний простір "Вдома"

Нагадаємо, до Всесвітнього дня здоров'я Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" провів спортивні заходи "Do like Olympians" та "Sport Drive". Організували їх на стадіоні Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. 

Читайте також

«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінниці завершився навчальний курс «Must have» в межах Всеукраїнської школи з громадянської освіти
Детальніше
У Вінниці відбувся традиційний турнір із пляжного волейболу серед молодіжних команд
Детальніше
Юних вінничан запрошують на форум «Від розваги до успіху»
Детальніше