Ще один пандус встановили у Вінниці - біля будинку на вул.Замостянська, 36

Ще один пандус встановили у Вінниці - біля будинку на вул.Замостянська, 36

11:23 12.04.2024

Другий з початку року пандус днями встановили біля багатоповерхівки за адресою: вулиця Замостянська, 36. Конструкцію, яка спрощує доступ до будинку маломобільних мешканців, а також людей з інвалідністю, встановили біля третього під'їзду.

Пандус за кошти міського бюджету змонтували на прохання мешканців з інвалідністю. Так, у Вінниці продовжують дбати про доступність та безбар’єрність, адже турбота – один з пріоритетів міської ради на цей рік.

Ще один пандус встановили у Вінниці - біля будинку на вул.Замостянська, 36

Як розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, цей вид робіт – досить затребуваний з боку містян.

Маємо дбати про комфортність пересування містом. Люди з інвалідністю чи ті, які мають маленьких дітей, не повинні відчувати додаткових незручностей. Крім того, питання міської мобільності набуває особливої актуальності у зв'язку з тим, що з війни повертається чимало військових з тими чи іншими пораненнями, тому ми маємо докладати зусиль, щоб у міру можливостей створити у місті комфортні умови пересування для маломобільних містян, – каже Віталій Місецький.

Пандус встановили за короткий термін, щоб не створювати мешканцям зайвих незручностей протягом тривалого часу.

Загалом цьогоріч у Вінниці у плані облаштування ще трьох пандусів.

Куди звертатись щодо встановлення

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони можуть звернутися до департаменту житлового господарства. Номер телефону: (0432) 59-51-24.

Рішення про облаштування такої конструкції ухвалюватимуть на підставі того, чи проживають у будинку маломобільні групи населення, а також зважаючи на технічні та фінансові можливості.

Нагадаємо, ще одна вінницька багатоповерхівка тепер стала доступнішою для людей з інвалідністю. Днями біля другого під'їзду житлового будинку за адресою: вулиця Верхарна, 70 облаштували пандус.

Читайте також

У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше
У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на Дмитра Білоконя встановлюють пандус
Детальніше
Невідомий хуліган тероризує мешканців одного з районів Вінниці
Детальніше
У Вінниці провели традиційне прибирання громади після зими
Детальніше