У Вінниці біля будинку на вулиці Верхарна, 70 облаштували пандус

У Вінниці біля будинку на вулиці Верхарна, 70 облаштували пандус

11:47 13.03.2024

Ще одна вінницька багатоповерхівка тепер стала доступнішою для людей з інвалідністю. Днями біля другого під'їзду житлового будинку за адресою: вулиця Верхарна, 70 облаштували пандус.

Конструкцію, яка спрощує доступ до під'їзду, змонтували на прохання мешканців з інвалідністю. Роботи виконували коштом міського бюджету. Так, у Вінниці продовжують дбати про доступність та безбар’єрність. Турбота – один з пріоритетів міської ради на цей рік.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, цей вид робіт – досить затребуваний з боку містян.

На даний час питання міської мобільності особливо актуальне у зв'язку з тим, що з війни повертається чимало військових з тими чи іншими пораненнями, тому ми маємо докладати зусиль, щоб у міру можливостей створити у місті комфортні умови пересування для маломобільних містян, – каже Віталій Місецький.

Крім людей з інвалідністю, пандус також може стати в пригоді літнім мешканцям та батькам з дитячими візочками. Процес монтажу намагалися виконувати в стислі терміни, щоб не створювати незручностей для мешканців на тривалий час.

У Вінниці біля будинку на вулиці Верхарна, 70 облаштували пандус

Як зазначає директор департаменту, минулого року в місті вдалось облаштувати пандусами 14 під'їздів багатоквартирних будинків. Цього року, зважаючи на фінансові можливості, у Вінниці попередньо планують обладнати пандусами загалом п'ять під'їздів.

Куди звертатись

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Номер телефону: (0432) 59-51-24.

Рішення про облаштування такої конструкції ухвалюватимуть на підставі того, чи проживають у будинку маломобільні групи населення, а також зважаючи на технічні та фінансові можливості.

Нагадаємо, на прохання маломобільних мешканців багатоповерхівок цьогоріч біля вінницьких під’їздів встановили загалом 14 пандусів. Конструкції полегшують доступ до власного помешкання людям з інвалідністю. Також скористатися пандусами можуть батьки з дитячими візочками.

Читайте також

На Вінниччині завершили перший заїзд родинних таборів з соціально-психологічної реабілітації ветеранів з інвалідністю
На Вінниччині завершився заїзд родинних таборів з соціально-психологічної реабілітації ветеранів з інвалідністю
Детальніше
У Вінниці мешканці забруднили відходами прибудинкову територію
У Вінниці мешканці забруднили відходами прибудинкову територію
Детальніше
У Вінниці жителі приватного будинку зливали відходи просто на присадибну ділянку
У Вінниці жителі приватного будинку зливали відходи просто на присадибну ділянку
Детальніше
Дозвілля та самопізнання у Вінниці стартувала друга зміна табору для дітей з інвалідністю
Дозвілля та самопізнання: у Вінниці стартувала друга зміна табору для дітей з інвалідністю
Детальніше
У Вінницькому інноваційно-технологічному парку Кристал провели екскурсію для містян
У Вінницькому інноваційно-технологічному парку "Кристал" провели екскурсію для містян
Детальніше
У приватному секторі Вінниці триває плановий покіс трави
У приватному секторі Вінниці триває плановий покіс трави
Детальніше