У Вінниці ухвалили рішення про підготовку до наступного опалювального сезону

У Вінниці ухвалили рішення про підготовку до наступного опалювального сезону

11:37 12.04.2024

11 квітня під час засідання виконкому Вінницької міської ради затверджено основні заходи з підготовки підприємств та організацій житлово-комунального, енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Відповідно до рішення, передбачаються не лише заходи щодо забезпечення справності мереж та підготовки будинків до подачі опалення, а також поставлено низку завдань, виконання яких дозволить враховувати потенційну небезпеку, пов'язану з викликами воєнного часу. А саме: забезпечення функціонування пунктів обігріву, пунктів незламності та роботи об'єктів критичної інфраструктури в умовах блекауту тощо.

28 березня ми завершили опалювальний сезон 2023-2024 років. Завдяки злагодженій роботі всіх причетних служб ми гідно пройшли крайні шість місяців. Попри виклики воєнного часу, тепловики та управлінські компанії доклали всіх зусиль, щоб у домівках вінничан було тепло, а кількість аварійних ситуацій на мережах була зведена до мінімуму. Сьогодні ми фактично розпочинаємо працювати над тим, щоб і наступний опалювальний період в місті пройшов належним чином. Маємо не просто підготувати підприємства та організації житлово-комунального, енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період, а й врахувати потенційні загрози, зокрема можливість роботи наших критично-важливих підприємств в умовах можливих перебоїв з енергопостачанням. Тому дбаємо про те, щоб вони були забезпечені генераторами, альтернативними видами палива та продовжуємо впроваджувати нові рішення, завдяки яким вдасться зменшити споживання енергоресурсів, – зазначає директор департаменту міського господарства Вінницької міськради Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці завершили опалювальний сезон. Відповідне рішення затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради.

Читайте також

На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше
Де у Вінниці 23 травня лагодять водогони та електромережі — повний перелік
Детальніше
11 вулиць у Вінниці залишаться без води в четвер, 23 травня
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки
Детальніше