28 березня у Вінниці завершують опалювальний сезон

28 березня у Вінниці завершують опалювальний сезон

17:04 28.03.2024

28 березня у Вінниці завершують опалювальний сезон. Відповідне рішення затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради.

Підстава для рішення - стале підвищення температури зовнішнього повітря.

На вихідні ми очікуємо потепління до 20 градусів вище нуля, тому потреби продовжувати опалювальний сезон наразі немає. Я хочу подякувати усім причетним службам, завдяки роботі яких ми гідно пройшли крайні шість місяців. Попри виклики воєнного часу, тепловики та управлінські компанії доклали всіх зусиль, щоб у домівках вінничан було тепло, а кількість аварійних ситуацій на мережах була зведена до мінімуму, - зазначає директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Варто зазначити, що завершення опалювального сезону 2023/2024 дає початок для підготовки до наступного опалювального сезону.

В закладах охорони здоров'я, соціального захисту, освітянських закладах, закладах культурного призначення громади та для інших споживачів опалювальний період завершать згідно з наданими заявами керівників відповідних закладів.

Нагадаємо, у зв’язку з ракетною атакою критичної інфраструктури, яка призвела до зупинки енергогенеруючого підприємства, тепломережа Ладижина зазнала гідравлічного удару. Члени виконавчого комітету прийняли рішення припинити опалювальний сезон достроково.

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше
Де ремонтують комунальні мережі Вінниці 22 липня
Детальніше
Гаряча вода та тепло у блекаут: "Вінницяміськтеплоенерго" самостійно генеруватиме електроенергію
Детальніше
Старі чавунні труби замінюють на нові: у Вінниці ремонтують систему каналізування у багатоповерхівці
Детальніше
Повітряні тривоги не впливають на роботу комунальних служб Вінниці: планові ремонтні роботи 12 липня
Детальніше