Сергій Моргунов: "У двох Прозорих офісах Вінниці запустили адмінсервіс "Ветеран"

Сергій Моргунов: "У двох Прозорих офісах Вінниці запустили адмінсервіс "Ветеран"

17:47 12.05.2023

У Вінниці з 1 травня в "Прозорих офісах" соціального спрямування розпочав функціонувати в тестовому режимі адмінсервіс "Ветеран". Він направлений на допомогу сім’ям військовослужбовців та членів їх сімей, а також для сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць. За цей період 131 людина скористалася адмінсервісом "Ветеран" і отримала понад 300 послуг.

Так, за адресами "Прозорий офіс": пр. Космонавтів, 30 (2 поверх) та вул. Замостянська, 7 (2 поверх), перше та друге місце в ЦНАП відведені для надання повного спектру соціальних послуг військовослужбовцям, членам їх сімей, а також родинам загиблих (померлих) Захисників та Захисниць.

Фахівці департаменту соціальної політики міської ради надають вичерпні роз’яснення для наших ветеранів та їх сімей за новою соціальною послугою.

Працівники допомагають військовим оформляти послуги соціального спрямування, зокрема, муніципальні пільги та компенсації, гумдопомогу, оформляють різні документи та працюють по інших питаннях, - зауважив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Як зазначила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова – надання соціальної та психологічної допомоги, вивчення всебічних потреб зазначених категорій - головне завдання департаменту.

Надання якісних, вчасних та в повному обсязі послуг для Ветеранів - це обов’язок працівників департаменту. Важливо також надати вчасну допомогу, посприяти в отриманні муніципальних пільг та компенсацій, здійснювати системний супровід родин загиблих (померлих) Захисників та Захисниць, - говорить Валентина Войткова.

Нагадаємо, відтепер мешканцям Вінницької громади, які планують відвідати "Прозорий офіс", став доступним функціонал "розумного" Кол-центру - інструмент, завдяки якому громадяни можуть просто та легко дізнаватися необхідну інформацію щодо адміністративних послуг у режимі голосового меню.

Читайте також

У Вінниці розробили «Дорожню карту Захисника»
Детальніше
Як помічники ветеранів допомагають військовим та їхнім сім’ям - історія вінничанки Алли Поліщук
Детальніше
У Вінниці стартувала серія тренінгів з ефективної комунікації з ветеранами війни
Детальніше
У Вінниці помічники ветеранів надали понад 17 тисяч послуг з початку року
Детальніше
Помічників ветеранів у Вінниці очолює полковник з 29-річним досвідом
Детальніше
У Вінниці на чергових молодіжних дебатах визначили “кращий студентський уряд”
Детальніше