У "Прозорих офісах" Вінниці запрацював "розумний" кол-центр

У "Прозорих офісах" Вінниці запрацював "розумний" кол-центр

14:50 04.04.2023

Відтепер мешканцям Вінницької громади, які планують відвідати "Прозорий офіс", став доступним функціонал "розумного" Кол-центру - інструмент, завдяки якому громадяни можуть просто та легко дізнаватися необхідну інформацію щодо адміністративних послуг у режимі голосового меню.

Зателефонувавши за номерами Кол-центру ЦНАП (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1 та натиснувши на відповідну кнопку голосового меню, ви зможете:

  • отримати інформацію про графік роботи ЦНАП, основні адміністративні послуги та перелік документів, необхідних для їх отримання,
  • дізнатись про результат замовленої адміністративної послуги,
  • проконсультуватись з фахівцем та записатись на прийом для отримання адміністративних, соціальних послуг та послуг у сфері пенсійного забезпечення до центрального та територіальних відділень ЦНАП.

Таким чином вже не треба дзвонити за різними номерами телефонів для консультацій та запису, вони інтегровані в єдину систему. Виняток - консультування з питань пенсійного забезпечення, адже ГУ ПФУ у Вінницькій області має власний Кол-центр, його номер: 0 800 219 108. Наразі система "розумного" Кол-центру тестується, чекаємо на ваші дзвінки, - зазначають в департаменті адміністративних послуг міської ради.

Нагадаємо, Вінницький Центр надання адміністративних послуг "Прозорий офіс" відновив сервіс "Мобільний адміністратор". Ця послуга створена для людей з інвалідністю та хворих, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись. Також - для мешканців Вінницької громади похилого віку від 80 років і старше.

Читайте також

Де та які види безкоштовних медичних послуг надають для учасників бойових дій у Вінниці?
Детальніше
Жмеринчанин обчистив банківський рахунок знайомого на 60 тис. грн
Детальніше
Вінницька громада – єдина, де працюють помічники ветеранів
Детальніше
На Вінниччині поліцейські затримали на хабарі керівника одного із ЦНАПів
Детальніше
Майже 300 вінничан вже оновили свої дані у ЦНАПах - як це зробити
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше