Вінничанам, які перебувають на соцобліку, роздали соняшникову олію

Вінничанам, які перебувають на соцобліку, роздали соняшникову олію

18:22 12.05.2023

Сьогодні, 12 травня, департамент соціальної політики міської ради в рамках ініціативи "Вінничан важливі" та в координації з Гуманітарним штабом розпочав видачу соняшникової олії окремим малозахищеним категоріям жителів громади, які перебувають на обліку в соціальних структурах міста. Загалом планують роздати понад 55 тисяч пляшок олії.

Сьогодні олію отримали підопічні Вінницького міського територіального центру та ті жителі громади, які знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Вінницькому міському центрі соціальних служб, розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. Ці категорії отримують по пʼять пляшок олії на сімʼю.

Видача такої допомоги буде продовжуватися. Її також отримають багатодітні сімʼї нашої громади, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики. Такі категорії громадян отримають по 15 пляшок олії на сімʼю. Крім того, передбачена видача соняшникової олії сімʼям, де є діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також малозабезпеченим сімʼям. Вони отримають по 5 пляшок олії. Нам важливо продовжувати належну підтримку вінничан, зокрема у й період воєнного стану, - додає Валентина Войткова.

Вінничанам, які перебувають на соцобліку, роздали соняшникову олію

Сьогодні допомогу отримали майже 300 осіб (це 1 465 пляшок). Видача олії здійснюється за рахунок матеріального резерву міста.

До жителів громади, які можуть отримати соняшникову олію, зателефонують фахівці соціальних структур міста та запросять прийти за адресою: вул. Соборна, 68.

Нагадаємо, у рамках ініціативи "Вінничани важливі", працівники департаменту соціальної політики розпочали видачу борошна багатодітним родинам, які мають п’ятеро і більше дітей, а також перебувають на обліку в департаменті соціальної політики. Окрім того, для багатодітних родин з низьким рівнем доходів, які мають трьох і більше дітей, організували видачу 50 кілограмів цукру.

Читайте також

Вінницькі учні передали 22 маскувальні сітки українським військовим
Детальніше
У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
За пів року служба супроводу людей з порушенням зору надала вінничанам понад дві тисячі послуг
Детальніше
Дашівська громада виділила пів мільйона гривень на безпілотники для військових
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше