Працівниці закладів культури у Вінниці створили писанки для захисників
"Пасхальні візерунки" - традиційний проєкт, який проходить в рамках фестивалю #ВеликоднєДиво. Цьогоріч захід відбувся в стінах Вінницької дитячої художньої школи.
До майстер-класу долучились викладачки Вінницької дитячої художньої школи та художніх відділень Вінницької дитячої музичної школи №2, Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька", Вінницької дитячої школи мистецтв, а також працівниці Вінницької централізованої бібліотечної системи та клубних закладів міста.
Майстрині розписали близько сорока писанок для тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави, - повідомляє Вінницька міська рада.
![У Вінниці створили писанки для захисників України | ВІТА ТБ](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/580e83ca-3740-4c55-8882-5597cadafe59.jpeg?itok=-i_aRHIf)
![У Вінниці створили писанки для захисників України | ВІТА ТБ](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1382/inline-images/6ca455f2-ce31-41d3-92c0-969a1de715b7.jpeg?itok=V8gzhW3J)
Нагадаємо, Вінницький обласний центр народної творчості розпочинає всеукраїнську культурно-мистецьку онлайн акцію "Воскрес Христос – Воскресне Україна!".