Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував військовим правоохоронцям за відданість країні

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував військовим правоохоронцям за відданість країні

17:37 19.04.2022

Сьогодні, 19 квітня, виповнюється 20 років від дня створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітали представників Вінницького зонального відділу та подякували за мужність у боротьбі за свободу і відданість рідній країні.

На початку урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України, які віддали свої життя за Батьківщину у боротьбі з російським агресором. Під час заходу начальник Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник Вадим Москалець привітав військовослужбовців з 20-ою річницею створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Ви гідно виконуєте завдання, які стоять перед Військовою службою правопорядку. Разом до перемоги! Переб’ємо цю російсько-фашистську навалу. І потім відсвяткуємо річницю на Червоній площі. Слава Україні! - зазначив начальник Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник Вадим Москалець.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував військовим правоохоронцям за відданість країні

Вінницький міський голова Сергій Моргунов звернувся до військовослужбовців від імені усіх вінничан та подякував за мужність і патріотизм.

Для мене велика честь від імені вінничан вітати вас з 20-ою річницею створення Служби. Дуже шкода, що сьогоднішній захід відбувається в непростих для країни умовах – в умовах війни з російською федерацією. Але саме ваша мужність, ваш патріотизм, ваш бойовий дух, професіоналізм всіх Збройних Сил України дають можливість відстоювати честь, гідність і незалежність нашої країни. Ви показали всьому світу, що ми можемо боронити нашу землю. Що ми всі разом захищаємо Європу від рашистської навали. Тому що так, як вони себе поводять в українських містах, які були в окупації і які є в окупації, можуть поводити себе тільки нелюди. Я згадую кадри, коли заходять Збройні Сили України у звільнені міста - з якими сльозами радості зустрічають цивільні люди наших військовослужбовців. Я думаю, що вам всім є чим пишатись і ви сьогодні – надія всього українського народу, - наголошує Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував військовим правоохоронцям за відданість країні

Очільник міста додав, що завдяки нашим захисникам, міста на умовно мирних територіях можуть працювати, приймати людей з тих територій України, де ведуться бойові дії, перезапускати економіку.

Я думаю, що кожен українець сьогодні може тільки низько вклонятись вам за те, що ви робите для того, щоб у нашій мирній Вінниці могли працювати дитячі садочки, інфраструктура, громадський транспорт, і в цілому, щоб люди могли себе почувати більш-менш спокійно. Я впевнений, що всі і далі будуть працювати для того, щоб підтримувати Збройні Сили України, щоб допомагати переселенцям, щоб давати можливість тим підприємствам, які переїхали з окупованих міст, налагоджувати своє виробництво для підсилення економічної основи нашої держави. І саме завдяки тому, що ми є разом - і український народ, і Збройні Сили України – перемога однозначно буде за нами! Я хочу побажати вам здоров’я, і щоб ми разом з вами скоро відсвяткували перемогу над рашистською сволотою. Вітаю! Слава Україні! - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та голова обласної Ради Вячеслав Соколовий під час заходу побажали військовим міцного здоров’я, миру та якомога швидшої перемоги над окупантами.

Бажаю вам та вашим сім’ям здоров’я, незламності духу та віри у перемогу. Дякую кожному і кожній за безпеку вінничан. Слава ВСП! Слава ЗСУ! Слава Україні! - каже Сергій Борзов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував військовим правоохоронцям за відданість країні

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу захисту Батьківщини, кращих військовослужбовців нагородили Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і грошовими преміями.

Ви належно виконуєте свої обов’язки як у мирний, так і у військовий час. Ви й нині достойно несете службу і забезпечуєте антитерористичні, антидиверсійні заходи на військових об’єктах. Завдяки вашій службі і професіоналізму усіх Збройних Сил, наш народ має дуже високу довіру до української армії. Ворог отримує гідну відсіч. Велика вам дяка і шана від вінничан і всіх українців, - говорить Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, чоловіки віком від 18 до 60 років протягом доби по прибутті на Вінниччину мають стати на військовий облік. 13 квітня начальник обласної військової адміністраціії Сергій Борзов підписав відповідний наказ.

Читайте також

95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінниця прощається із полеглим Героєм - стрільцем Олександром Соболєвим
Детальніше
Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше
Вінниця прощається з полеглим Героєм — снайпером розвідувального батальйону
Детальніше
На Алеї Слави у Вінниці вшанували подвиг двох загиблих льотчиків Дмитра Майбороди та Дмитра Шкарбуна
Детальніше