На Хлібній у Вінниці завершили капітальний ремонт покрівлі в одній із висоток

На Хлібній у Вінниці завершили капітальний ремонт покрівлі в одній із висоток

16:50 19.04.2022

З початку березня у Вінниці відновили роботи із заміни дахів багатоквартирних будинків, які були розпочаті до початку війни російських окупантів проти України. Загалом це покрівлі шести висоток. Одна з них - це будинок на вулиці Хлібній, де роботи уже завершені.

Цей будинок у середмісті був зданий ще у 1986 році. Відтоді жодного разу капітальний ремонт покрівлі не проводився. Два роки тому жителі будинку вирішили створити ОСББ і скористатись муніципальною програмою підтримки таких об’єднань. За цією програмою один з видів капітальних ремонтів у новоствореному ОСББ мешканці отримують за кошти бюджету громади.

Жителі цього будинку обрали заміну покрівлі, адже вона була шиферною і за всі роки, відколи у будинку заселились люди, жодного разу капітально не ремонтувалась.

Сусіди з верхніх поверхів скаржились, що місцями покрівля уже почала протікати. Це і так добре, що цей шифер прослужив більше 35 років. Тому на чергових зборах, а нас тут проживає 30 сімей, сусіди вирішили, що за програмою від міської ради по підтримці ОСББ ми обираємо капітальний ремонт даху. А труби в будинку поміняємо уже власними силами, - розповів представник ОСББ на вулиці Хлібній Василь Горбик.

Василь Іванович додає, що своїм рішенням мешканці задоволені - замість шиферної тепер вони мають покрівлю з металочерепиці, яка прослужить довше і зроблена якісніше. Сусіди дружні, тут проживає багато молодих сімей, тому друга спільна для жителів проблема цього ОСББ, - старі комунікації всередині будинку, - теж уже вирішується. Вже встигли замінити труби холодної води та гарячого водопостачання, ще лишились мережі опалення.

Нагадаємо, з середини березня у місті відновили ремонт доріг за технологією "холодного асфальту", дорожники їх виконали уже на 47 автошляхах.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці на п'ятиметровій глибині загинув будівельник
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше